thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Acıbadem Koltuk Yıkama Şikayetlerinize Son Veriyor

Acıbadem Koltuk Yıkama Şikayetlerinize Son Veriyor

Acıbadem koltuk yıkama
12 Ara

Acıbadem Koltuk Yıkama Şikayetlerinize Son Veriyor

Koltuklarınızın çok çabuk kirlendiğini düşünüyor ancak sık sık silmek ya da yıkamak için yeterince zaman bulamadığınızdan ya da yapılması gerekenlerin fazla yorucu olduğundan şikâyet ediyorsanız sizi bu dertlerden kurtarıyoruz. Acıbadem koltuk yıkama ihtiyacınızın olduğu her durumda firmamızı arayabilir ve kısa sürede hiç yorulmadan temiz koltuklara kavuşabilirsiniz. Ayrıca çıkartılamayan ve çoğu zaman doğru müdahalede bulunulmamasından dolayı kalıcı hale gelen lekelerin koltuğa zarar verilmeden çıkarılması için çeşitli uygulamalar yapıyoruz. Ev ortamında yaygın olarak bulunan ve sağlığınıza olumsuz etkisi olan bakteri ve mikroplar ile miteları koltuklarınızdan temizleyerek alerjik şikâyetlerinizin azalmasını sağlıyoruz. Talep etmiş olduğunuz işlemler ve koltuklarınızın durumu doğrultusunda fiyat belirliyor ve uygun fiyata kaliteli temizliğe ulaşılmasını hedefliyoruz.

Acıbadem Koltuk Yıkamada Kalite

Acıbadem koltuk yıkama hizmeti veren birçok firma arasında firmamızın ön planda olmasının temel nedeni hizmetin hiçbir aşamasında kaliteden taviz verilmemesidir. Koltuk yıkamada kalite, yıkanacak koltuklar için keşif yapılması ve teknik belirlenmesi ile başlayan ve koltukların kolay kuruması için yapılan işlemlere kadar devam eden bir süreçtir. Bu süreçte firmamız tarafından doğru malzeme seçimine önem verilmesinin yanı sıra malzemenin kaliteli olmasına da önem verilmektedir. İyi malzemenin sağlayacağı performansın beklenen düzeyde olmasındaki etken ise işçilik becerisi ve tecrübedir.  Uzman ve deneyimli ekibimiz kalite standartlarımız çerçevesinde belirlemiş olduğumuz koltuk yıkama sürecini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gerek makine kullanılarak gerekse buharlı temizleme ile temizlenen koltuklarınız zararlı mikroorganizmalardan, kirden ve lekelerden arınmaktadır.

Acıbadem Koltuk Yıkama ve Buharlı Temizlik

Acıbadem koltuk yıkama talepleriniz dilediğiniz takdirde buharlı temizleme araçları kullanılarak da yerine getirilmektedir. Deterjan yerine sıcak buharın temizleyici etkisinden yararlanılan bu yöntem, özellikle deterjana karşı aşırı hassasiyeti olan kişiler için idealdir. Buna ek olarak buharın en küçük noktalara dahi nüfuz edebiliyor olması temizleme işleminin herhangi bir nokta atlanmaksızın ve detaylı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Buhar sıcaklığının yüksek olması da mite ve mikropları öldürücü etkiye sahiptir. Bu yöntem diğer koltuk yıkama yöntemlerine kıyasla daha kısa sürede sonuçlandırılabilmesi ile de tercih sebebidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL