thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Adalar Temizlik Şirketi

Adalar Temizlik Şirketi

Göztepe Temizlik Şirketi
10 Eki

Adalar Temizlik Şirketi

Evler; günlük yaşamın duraklama noktası, yemek sofrasının kurulduğu ve çocukların yetiştirildiği mekanlar olduklarından dolayı mutlak olarak temiz olmaları gerekir.

Temizlik üstün körü olarak yapılabilecek bir iş olmadığından vakit ayırılmalı ve dikkatle yapılmalıdır.

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Bu noktada Adalar bölgesinde ikamet eden, ev temizliğine vakit ayıramayan ve detaylı olarak temizlik yapma ihtimali bulunmayan müşterilerimiz içi adalar ev temizliği hizmeti sağlıyoruz.

Adalar Ev Temizliği

Temizlik hizmetleri kapsamında müşteri memnuniyeti sağlamak adına verdiğimiz hizmet sonrasında müşterilerimiz ile iletişime geçerek hizmeti veren personellerimiz, verilen hizmetin niteliği ve hizmet ayrıntıları konusunda bilgi alıyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetini garanti ederek tam kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

İş Zamanı Dışında Ofis Temizliği

Ofisler yoğun kullanımlar sonrasında her hafta hatta her gün kirlenebilen yerlerdir. Bu gibi ortamlarda oluşan kir, toz ve gözle görülemeyecek durumlardaki mikroorganizma oluşumu bir süre sonra hem sağlık sorularına yol açmakta hem de çalışanların iş verimini düşürmektedir. Bu neden ile ofislerin temiz ve hijyenik bir ortama sahip olması hem işveren hem de çalışanlar açısından önemli bir noktadır. Fakat temizlik işlemlerinin iş günlerinde ve saatleri dahilinde yapılması da aksamalara neden olabileceğinden dolayı en doğru zamanlama iş zamanı dışında ofis temizliği hizmeti verilmesidir. Firmamız iş zamanı dışında ofislerde; mobilya temizliği, cam temizliği, mutfak temizliği, lavabo ve tuvalet temizliği, zemin temizliği ve halı temizliği hizmetleri vermektedir.

İnce Ve Ayrıntılı İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaattan çıkmış bir evin kaba temizliği yapıldıktan sonra genel anlamda ayrıntılı bir temizlik işleminin yapılması da gerekir. Bu denli ayrıntılı bir temizlik işlemi için dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır.

Bu noktaların başında zeminlerin doğru ekipmanla temizlenmesi, camların ayrıntılı temizliği ve mutfak temizliği bulunmaktadır.

Kapsamlı bir inşaat sonrası temizlik için firmamız doğru deterjanlar, doğru ekipmanlar ve profesyonel personeller ile hizmet sağlamaktadır. Taşınma öncesinde evinizin iç rahatlığı ile yaşanabilecek bir yer haline gelmesi için en ince ayrıntılarına kadar, sizi hiç yormadan ve en uygun sürede temizlik işlemlerini başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL