thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Adalar Temizlik Şirketleri

Adalar Temizlik Şirketleri

1 Oca

Adalar Temizlik Şirketleri

Adalar temizlik şirketleri konseptinde hizmet vermekte olan firmamız pek çok noktada Adalar bölgesindeki müşterilerine hizmet etmektedir.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Temizlik bakımından dünyanın en modern uygulamalarını müşterilerimize sunarken en kaliteli olan temizlik cihazlarıyla ve aparatlarıyla sizlerin daha hijyenik bir ortamda yaşamanız için destek sunmaktayız.

Son derece deneyimli ve kaliteli olan bir teknik kadro ile hizmet verdiğimiz için hızlı bir şekilde temizlik uygulamalarını yerine getirmekteyiz.

Adalar Ev Temizliği ve Adalar Villa Temizliği

Adalar ev temizliği ve Adalar villa temizliği çözümlerimize göz attığınızda evlerin ve villaların pırıl pırıl olması için elimizden geleni yaptığımızı görebileceksiniz.

Evlerde ve binalardaki temizlik uygulamaları randevulu sistemle yerine getirmekteyiz.

Dolayısıyla telefon açarak randevu aldığınızda öncelikli olarak fizibilite çalışması yapılmakta, randevu gününde gerekli olan ekipmanlarla yeterli personel sayısı ile temizlik çözümlerini sunmak için hazır bulunmaktayız.

Adalar Dış Cephe Cam Temizliği

Adamar dış cephe cam temizliği son derece hassas uygulamalarımızdan birisidir.

Gerek apartmanların ve konutların dış cephelerindeki camlarında gerekse tamamen camdan imal edilmiş olan yeni ve modern binalarda kaliteli çözümler sunabilmekteyiz.

Nano teknoloji ürünlerle yaptığımız temizlikler uzun ömürlü olurken yağmur kaydırma opsiyonu gibi farklı çözümler de sunulmaktadır.

Adalar Ofis Temizliği

Adalar ofis temizliği konseptinde ofis içerisindeki bütün eşyalar temizlenebilmektedir. Teknolojik gereçler için kompresörlü makineler devreye sokulurken halı ve ofis mobilyaları için kuru köpüklü halı yıkamayı uygulamaktayız.

Adalar Cam Temizliği

Adalar cam temizliği talebinde bulunduğunuzda evinizde veya işyerinizde ne kadar cam olursa olsun maksimum 24 saat içerisinde temizlik işlemlerini bitirmekteyiz.

Yüksek olan binalarda vinçli sistemler devreye sokmakta veya eğitimli olan personelimiz dağcılık çözümleriyle erişim sağlayarak camları temizlemektedir.

Adalar Halı ve Koltuk Temizliği

Adalar halı ve koltuk temizliği ev ve işyerlerinin hijyen standardı açısından son derece önemlidir. Halı akarlarının ve bakterilerin halılardan ve koltuklardan arındırılabilmesi için maksimum vakumlu olan cihazlarla çekim işlemleri yapılmakta; insan ve çevre sağlığına duyarlı halı şampuanları kullanılmaktadır. Ayrıca hijyen standartları açısından buharlı temizlik firmamızın sunduğu çözümlerden birisidir.

Adalar Yerinde Halı Yıkama

Adalar yerinde halı yıkama uygulamamız evler ve işyerleri tarafından talep edilmektedir. Halılarınızı hiçbir şekilde taşıma ihtiyacı ortaya çıkartmadan kuru köpüklü makinelerle yerinde temizleyebilmekteyiz. Ayrıca kuru köpüklü yıkama ile beraber halılar ıslanmayacağı için bakteri toplamayacaktır; halı akarlarını bünyesinde tutmayacaktır. Böylece kısa süre içerisinde halılarınız yıkanarak kuru vaziyette kullanıma sunulmaktadır.

Adalar Fabrika Temizliği

Adalar fabrika temizliği çok geniş bir ekiple sunmuş olduğumuz hizmetlerdendir. Fabrika gibi ortak kullanım alanlarının olduğu pek çok yağ, kir ve atığın oluştuğu geniş mekânı olan yerlerin temizlenmesi profesyonel uygulamalara ihtiyaç duymaktadır. Bu noktada deneyimli olan kadromuzla birlikte en inatçı kirlerin bulunduğu fabrikaları dahi kısa sürede temizleyerek kullanıma açmaktayız.

Adalar Okul Temizliği

Adalar okul temizliği en hassas çözümlerimizden birisi olarak okullardaki personelin ve öğrencilerin sağlığını korumak adına sunulmaktadır. Okul gibi kompleks yapılarda ve ortak kullanım alanlarında son derece detaylı bir şekilde temizlik işleri yapmaktayız. Ayrıca bu gibi yerlerde astım hastalarına ve alerjik reaksiyonu bulunanlara rahatsızlık vermeyecek temizlik deterjanlarını ön planda tutmaktayız.

Adalar Yangın Sonrası Temizlik

Adalar yangın sonrası temizliği sunmuş olduğumuz acil temizlik çözümlerinden birisidir. İstenmeyen felaket durumlarından olan yangından sonra gerek bina ve yapıda gerekse çevredeki bütün kurumlar yanmış olan materyaller, erimiş olan plastik unsurlar temizlenmekte ve temizleme aşamasında güvenlik prosedürleri de yerine getirilmektedir.

Adalar Gemi Yat Temizliği

Adalar gemi yat temizliği firmamızda yer alan özel çözümlerden birisidir. Zira gemilerin ve yatların özellikle sefere çıkmadan önce istenen hijyen standartlarında olabilmesi için bu alanda deneyimli olan kadro ile hizmet vermekteyiz. Geminin ve yatın ahşap kısımları için deformasyon unsuru olmayan temizlik şampuanları ve deterjanları kullanılırken metal aksam için de pas oluşturmayan çözümlere yer vermekteyiz.

Adalar Su Baskını Temizliği

Adalar su baskını temizliği evlere ve iş yerlerine çok hızlı bir şekilde sunulmaktadır. Bu gibi sıkıntılı durumlarda telefon açmanız hizmetlerimizden faydalanmak için yeterlidir. Vakum cihazları ile beraber yapının içerisine girmiş olan su çekilmekte ayrıca oluşan balçık ve çamur özel makineler kanalıyla vakumlanarak kısa sürede ince temizlik işlemlerine geçilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL