thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Ataşehir Temizlik Şirketi

Ataşehir Temizlik Şirketi

Göztepe Temizlik Şirketi
8 Ağu

Ataşehir Temizlik Şirketi

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Ataşehir istanbulun son yıllarda hızla gelişen ender ilçeleri arasında gösterilmektedir, gelişmesiyle birlikte hizmet talep ve ihtiyacı her geçen gün artmakla birlikte ilçede temizlik hizmeti sunan firmalar arasında Ataşehir Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte özellikle Plazalar’da ofis temizliği hizmeti, residence’larda ev temizliği hizmeti ile müşterilerimize güvenilir hizmet sunmak için her geçen gün çalışmaktayız, uzun yılların ve bu güne kadar edindiğimiz referanslarımızın özgüveni ile her geçen gün temizlik hizmet kalitesini artırarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ataşehir Temizlik Firması

Ataşehir temizlik Firması özellikle personel kalitesi bakımından adından sıkça söz etirmektedir.

Bu durumun ortaya çıkmasında ise; 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile ofis temizliği hizmetinden tutunda inşaat sonrası temizlik hizmetlerine varıncaya kadar pek çok farklı alanda son derece gelişmiş bir teknoloji kullanarak bir temizlik hizmeti sunması etkili olmaktadır.

Bu noktada personelinin temizlik alanında kendini geliştirmesi noktasında teşvik edilmesi de bölgedeki temizlik hizmetlerini sunan personelin alanında uzman ve profesyonel olmasında etkili olmaktadır.

Bu doğrultuda temizlik işlerinin yapılış sıklığına göre temizlik türlerinin hemen hepsi Ataşehir ilçesinde verilmektedir. Yapılış sıklığına göre temizlik türleri esasında üçe ayrılmaktadır.

Ev Temizliği, Ofis Temizliği için Ataşehir Temizlik Firması ile çalışın

Bunlardan birincisi inşaatlar tamamlandıktan sonra yapılan inşaat temizliğidir.

Bir diğeri; günlük rutin bir şekilde yapılan temizliktir. Son olarak ise periyodik aralıklarla yapılan temizlik türü sayılabilmektedir.

Arıca temizlenen yüzeye göre temizlik ise aşağıdaki gibi türlerde sıralanabilmektedir;

  • Cam temizliği
  • Ahşap yüzeylerin temizliği
  • Fayans temizliği
  • Metal temizliği
  • Taş yüzey temizliği
  • Boyalı yüzey temizliği

Sıralanan bütün bu yüzey temizliği alanlarında Ataşehir ilçesinde kaliteli bir hizmete ulaşmak mümkün olmaktadır.

Ataşehir Temizlik Firması ve Temizlik Hizmetlerinin Ücretlendirilmesi

Ataş şehir temizlik Firması diğer firmalara göre Profesyonel bir çalışma sistemine bağlı olarak temizlik hizmetlerinde kalite standartlarını belirleyerek, verdiği hizmete göre diğer firmalara oranla oldukça uygun fiyatlar belirlemektedir. Güvenilir, Kaliteli, ve samimi bir hizmet anlayışımız olduğundan dolayı, gönül rahatlığıyla ev, ofis vb. gibi alanlarda kafanızda soru işareti olmadan bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL