thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Bağcılar Cami Halı Yıkama Hizmetinde Titiz Çalışma

Bağcılar Cami Halı Yıkama Hizmetinde Titiz Çalışma

1 Oca

Bağcılar Cami Halı Yıkama Hizmetinde Titiz Çalışma

İslam dininde günlük yaşamın bir parçası olarak beş vakit namaz kılınmasının şart olması ve buna ek olarak Cuma ve bayram günlerinde kılınması gereken özel namazların bulunması söz konusudur.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Bu namazlardan bir kısmının cemaat halinde birlikte kılınması zorunlu bir şart iken bir kısmı için bu zorunluluk olmamakla birlikte camide kılınması halinde daha faziletli olacağı ifade edilmektedir.

Bu durum, camilerin Müslümanların hayatında önemli bir yer edinmesini sağlamaktadır. Bununla birlikte hijyen ve temizlik açısından değerlendirildiğinde sürekli kullanımın caminin kirlenmesine yol açtığı açıktır.

Camilerin oldukça büyük bir bölümünün halı ile kaplı olması, halı temizliğini cami temizliğinin en önemli parçası haline getirmektedir.

Firmamız tarafından Bağcılar cami halı yıkama hizmeti titiz bir şekilde gerçekleştirilmekte olup ibadet mekânının daha temiz ve sağlıklı olması sağlanmaktadır.

Bağcılar Cami Halı Yıkama Hizmetinde Teknoloji Kullanımı

Cami temizliğinde zaman ve emek açısından ciddi bir paya sahip olan halı yıkama işlemi bireysel çabalarla oldukça uzun sürecek ve zaman alacak bir işlemdir.

Halıların duvardan duvara döşenmiş olması sebebiyle çıkarılması ve fabrikada yıkanması da söz konusu olamamaktadır.

Bu durumda cami halılarının yıkanabilmesi için tek seçenek yerinde yıkama hizmetinden yararlanmaktır.

Bağcılar cami halı yıkama hizmetini yerinde yıkama şeklinde yürüten firmamız bu işlem için teknolojik olanaklardan yararlanmaktadır.

Kullandığımız özel makine ve cihazlar ile halınıza uygun olacak şekilde seçmiş olduğumuz deterjanlar ile caminizde derinlemesine temizlik sağlanabilmekte ve bu uyulama oldukça kısa bir zaman diliminde tamamlanmaktadır.

Bağcılar Cami Halı Yıkama Uygulaması

Bağcılar cami halı yıkama hizmeti firmamız tarafından uzman ve deneyimli bir ekiple yürütülmektedir.

İbadetin aksamaması adına cami temizliği uygulamasında en fazla dikkat edilen konu işin kısa sürede tamamlanmasıdır.

İbadeti en fazla aksatacak olan iş halıların kullanılamaz duruma gelmesi olduğundan temizliğin halıları ıslak bırakacak şekilde yapılmaması gereklidir.

Islak kullanılması halinde halılar hem kullanıcıları zor durumda bırakacak, hem kötü koku oluşabilecek hem de daha çabuk kirlenecektir. Bu nedenle firmamız tarafından kuru köpük uygulaması tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL