thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Benzin İstasyonu Temizliği

Benzin İstasyonu Temizliği

Benzin İstasyonu Temizliği

Benzin İstasyonu Temizliği hizmetleri, firmamız tarafından itina ile verilmektedir.

Hızlı rezervasyon için bizi arayın.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Benzin istasyonu temizliği‘nin mutlaka profesyonel personel tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü, bu tür temizlik işlerinin bazı riskleri vardır.

 Göztepe  Temizlik Şirketleri sizlere bu konuda özel olarak eğitilmiş personelleri ile hizmet sunmaktadır.

Benzin İstasyonu Temizlik Şirketi

Benzin istasyonu temizliği dış mekanda araçların sürekli olarak geçtiği alanlarda da yapılmaktadır. Bu alanlarda gerekli temizlik araçları ile süpürmeler gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca araçların bıraktığı yağ, benzin gibi kalıntılarda özel temizlik ürünleri ile ortadan kaldırılmaktadır. Benzin istasyonu temizliği hizmetinde araç servis bölümleri de temizlenebilmektedir.

Benzin İstasyonu Temizliği Benzinliklerde bulunan araçların genel yağ, filtre gibi bakımlarının yapıldığı bölümler oldukça büyük kire maruz kalmaktadır. Benzin istasyonu temizliği çalışmalarında bu alanlarda personellerin daha rahat ve huzurlu bir şekilde çalışabilmesi için gerekli temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yapılan temizlikte özellikle yağ sökücü gibi temizlik malzemeleri kullanılarak çıkması zor olan kirlerin de çıkarılması hedeflenerek temizlik gerçekleştirilmektedir.

Benzinliklerde ayrıca market ve çalışanlar için ofis bulunmaktadır. Göztepe Temizlik Şirketleri Benzin istasyonu temizliğiçalışmalarında bu alanların da temizlikleri gerçekleştirilmektedir. Marketlerde bulunan raflar ve eşyalar temizlenmektedir.

Bu alanlarda yapılan temizliklerde alana uygun olarak temizlik araç ve ürünleri seçilmektedir. İnsan sağlığına zarar vermeden yapılan temizlik sonrasında müşterilerin daha temiz bir markette alışveriş yapmaları sağlanmaktadır.

Çalışanların ofislerinde bulunan masa, sandalye, bilgisayar, yazıcı gibi eşyalar da büyük bir titizlikle temizlenerek çalışanlara daha rahat bir çalışma ortamı sunulmaktadır.

Benzin istasyonu temizliği istasyonda bulunan tuvaletlerde de yapılmaktadır.

Göztepe Temizlik Şirketleri benzin istasyonu temizliği çalışmalarında tuvalet, klozet, lavabo, pisuvar gibi alanlar anti bakteriyel temizlik ürünleri ve özel bezler ile temizlenmektedir. Bu sayede müşterilere daha temiz bir tuvalet kullanma imkanı sunulmaktadır. Sizlere sunulan bu temizlik sayesinde benzin istasyonunun tamamının her zaman temiz kalması sağlanmaktadır.

HEMEN TEKLİF AL