thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Beykoz Buharlı Ev Temizliği

Beykoz Buharlı Ev Temizliği

12 Ara

Beykoz Buharlı Ev Temizliği

Buharlı Temizlikte Etkili Sonuç

İstanbul’un nadide semti Beykoz’da yaşıyorsanız ve alerjik etkilerden ve astım gibi rahatsızlıklardan uzak kalmak istiyorsanız deterjanların olumsuz etkilerine maruz kalmadan Beykoz Buharlı Ev Temizliği ile elde edeceğiniz etkili temizlikten istifade edebilirsiniz. Zararlı kimyasallar kullanılmaması dolayısıyla insan sağlığına zarar vermeyen ve çevreye karşı da herhangi bir zararlı içeriği bulunmayan bu yöntem aynı zamanda temizliğin etkili bir şekilde yapılmasına olanak vermektedir.

Başiskele Temizlik Şirketi

Buharlı Temizliğin Avantajları

Beykoz Buharlı Ev Temizliği için faaliyet gösteren firmamızın uygulamalarından yararlandığınız takdirde normal ev temizliği ile elde etmenizin mümkün olmadığı birtakım avantajlara sahip olabilirsiniz.

  • Buharlı temizlik, evinizde yaptırdığınız inşaat ya da tadilatların ardından çıkaramadığınız kireç ve boya artıklarının kolayca çıkarılmasını sağlar ve temizlik sonunda size pırıl pırıl bir ev sunulur.
  • Buharlı temizlik derinlemesine temizleme yapılmasını sağladığından ev akarları ortadan kalkar ve alerjik rahatsızlıkları olanlar için konforlu bir yaşam alanı oluşur. Rahatsızlığı olmayanlar için de akarların yola açtığı hastalık riskine karşı koruma sağlanır.
  • Mutfak, banyo ve tuvalet gibi nemin yoğun olduğu ve bu nedenle bakterilerin üremesinin fazla olduğu alanlarda da buharlı temizlik etkilidir.

Sıcak Buharın Gücü

Beykoz Buharlı Ev Temizliği için kullandığımız yöntem yüksek sıcaklık kullanılarak buhara dönüştürülen suyun temizleme gücünden yararlanmaktır. Ortalama ev sıcaklıkları ve nemli ortamlar akarlar için en iyi yaşam alanını oluşturduğundan, yeterli temizlik sağlanmadığı takdirde çoğalmaları ve hastalıklara davetiye çıkarmaları kaçınılmazdır. Deterjanlarla belirli bir temizlik sağlamak mümkün olduğu halde yüksek sıcaklık ev ortamındaki tüm akarları yok etme gücüne sahip tek yöntemdir. Üstelik buharlı temizleme ile evin her köşesi ve içerisindeki eşyaların temizlenmesi mümkündür. Etkili olmasının yanında sağlıklı olduğu için de tercih edilen bu yöntem sayesinde gözle göremeyeceğiniz canlıları evinizden uzaklaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL