thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Kaliteli Temizlik Hizmetleri
2 Şub

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

İstanbul’un en müstesna semtlerinden birisi olan Beylikdüzü’nde uzun zamandır bölge halkına hizmet vermekteyiz. Gerek bireysel müşterilerimize gerekse kurumsal olan müşterilere temizlik noktasında yardımcı olmaktayız.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Aklınıza gelebilecek her türlü temizlik opsiyonu firmamız tarafından müşterilerimize kaliteli uygulamalarla birlikte sunulmaktadır.

Böylece evlerin, işyerlerinin ve çeşitli yaşam alanlarının çok daha temiz olması noktasında kurumumuz devreye girmektedir uzun yılların deneyimi ile birlikte Beylikdüzü temizlik şirketi olarak sunmuş olduğumuz hizmet portföyünü de çok geniş tutmaktayız.

Alanında eğitimli ve deneyimli olan kadro ile hizmet verdiğimiz için sıfır hata payıyla temizlik uygulamalarımızı talep eden bütün müşterilerimize randevulu sistemle sunabilmekteyiz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri Uygulamaları

Beylikdüzü’nde hizmet vermekte olan kurumumuz ev temizliği noktasında oldukça hassas davranmaktadır.

Ev temizliği bütün odaları kapsadığı gibi tuvalet, banyo gibi suyun ve nemin olduğu oldukça hassas olan bölgeleri de kapsama alanı içerisine almaktadır.

Ayrıca sunmuş olduğumuz temizliğe ek olarak villa temizliği gibi alternatifli olan çözümler de kurumumuz bünyesinde yer almaktadır.

Beylikdüzü temizlik şirketleri içerisinde bulunan kurumumuz referans nokta oluşturarak sadece ev temizliği ile sınırlı kalmayan geniş bir hizmet portföyü ile sizlerin yanında olmaktadır.

Kurumumuzun sunmuş olduğu uygulamalar arasında ofis ve büro temizliği oldukça talep edilen bir çözüm olarak dikkat çekmektedir.

Çünkü ofislerde ve bürolarda pek çok teknolojik alet bulunurken günlük olarak kullanılmakta olan bu gibi yerlerde bakteri gibi istenmeyen unsurlar bolca bulunmaktadır.

Bundan dolayı ofislerin ve büroların temizliğinde geniş kapsamlı uygulamalara yönelmekteyiz.

Ayrıca sunmuş olduğumuz ofis temizliği içerisinde ofis mobilyalarınız ve halılarınız yerinde halı yıkama çözümümüz ile beraber kısa süre içerisinde temizlenebilmektedir.

Bunun için kurumumuz kuru köpüklü halı yıkama makinelerini devreye sokmaktadır.

Böylece mobilyanız ve halılarınız ıslatılmadan temizlenerek kısa süre içerisinde tekrar kullanıma sokulabilmektedir. En zor temizlik konseptlerinden birisi olan inşaat sonrası temizlik kurumumuzun teknik kadrosu tarafından çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Herhangi bir şekilde tamirat görmüş olan bir binada veya yeni açılmış olan bir yapıda inşaat sonrası temizlik için donanımlı olan cihazlarla müdahalede bulunmaktayız.

Zift kazımadan inşaat atıklarının toplatılmasına plastik pencere aksamlarındaki etiketlerin temizlenmesinden zemin ve döşemelerin kirden arındırılmasına kadar geniş portföyde hizmetler sunulmaktadır.

En Ekonomik Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler içerisinde acil durumlar da yer almaktadır.

Su baskını ve yangın gibi istenmeyen durumlarda sadece bizim gibi kaliteli ve tecrübeli olan kurumlar devreye girebilmektedir.

Su baskını yaşandığında öncelikli olarak yapı içerisindeki su tahliye edilmekte daha sonra balçık ve çamur ortamdan uzaklaştırılmaktadır.

Aynı şekilde yangın sonrası temizlikte de kazıma gibi uygulamalar için modern cihazları devreye sokabilmekteyiz.

Kurumumuz yerinde halı yıkama çözümleri sunduğu gibi mermer cilalama uygulamaları ile birlikte hem konutlarda ve kurumsal yapılarda hem de ibadethanelerde daha hijyenik bir ortamın oluşturulmasına destek sunmaktadır.

Ahşap olan parkelerin temizliğinde parkeyi çizmeyen çözümlere yer veren kurumumuz ibadethaneler için de çok geniş bir kadroyla hizmet vermektedir.

Ayrıca kurumumuzun hizmet portföyünde yer almakta olan dış cephe cam temizliği sepetli vinçler ile beraber en yüksek binalarda dahi efektif bir şekilde uygulanmaktadır.

Nanoteknoloji su kaydırmaz ürünlerle dış cephe cam temizliği uzun vadeli olarak yerine getirilmektedir. Ortak kullanım alanı olan havuzların temizliğinde kaliteli kimyasallar kullanılırken gemi ve yat gibi deniz taşıtlarının temizliği için de son derece modern çözümler sunabilmekteyiz.

Beylikdüzü temizlik firmaları konseptinde hizmet vermekte olan kurumumuz ekonomik fiyat portföyü de dikkat çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL