thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Caddebostan Koltuk Yıkama

Caddebostan Koltuk Yıkama

12 Ara

Caddebostan Koltuk Yıkama

Caddebostan Koltuk Yıkama Hizmeti Detayları

Salonların mobilyalarının içerisinde en önemlisi ve en kirlenmeye müsait olanı koltuklardır. Koltuklar camlar dolayısı ile ya da üzerinde oturulurken bir şeylerin dökülmesi gibi daha birçok sebepten kirlenmektedir. Temizliğinin de zor olduğu koltukların kuruması da temizlenmesi kadar zordur. Evlerde yapılan temizlikler tam ve detaylı bir şekilde olamaz. Yapılan temizlik genellikle bir bez ile olur ve bu bez ile silinen koltukta aslında tozlar daha derine işler. Sonuç olarak yapılan temizlikten tam verim alınamaz aksine koltuğa daha da zarar verilir. İste bu noktada verdiğimiz Caddebostan koltuk yıkama hizmetimiz ile bizler devreye gireriz. Koltukların derinine tozların ya da kirlerin girmesini engelleyip üzeri ve içerisinde tam temizliği sağlamaktayız. Tozlar dışında üzerine dökülmüş ve bezle silinemeyecek içecek ya da yiyecek lekelerine karşı kesin çözüm sunarak tam temizlik sağlarız. Böylelikle aranılan ancak bulunamayan temizliği bizler sayesinde bulma olanağı sunarız.

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Koltuk temizliği yaptırırken seçilen her firma büyük önem arz eder. Koltuk yıkama hizmetimizde farkımızı ortaya koyarak alanımızda öncü olmuş bir hizmet sunarak rakiplerimize far atmaktayız. Bunun sebebi de koltuğun hassas yağısı ile içerisinin yapısını bilerek bir temizlik yolu seçmemizdir. Kullandığımız her ekipman koltuk yapısına tam uyumlu olup hassas kumasına zarar vermeden içerisine kadar işleyerek tam temizlik sağlar. Caddebostan koltuk yıkama olarak koltukların farklı yapılarına uygun olan ekipmanlara ek olarak kullandığımız deterjanlar ile temizlik yöntemleri de farklılık göstermektedir.

Caddebostan Koltuk Yıkama Fiyatları

Caddebostan koltuk yıkama yaptırmak isteyen kimseler için koltuk türüne göre fiyat seçenekleri oluşmaktadır. Çünkü koltuk yapısı kullanılacak her bir detayı değiştirmektedir. Caddebostan da ikamet eden kimseler için hali hazırda bulunmaktayız. Farkımız ve sağlıklı temizlik verdiğimizi tecrübemize dayanarak belirtebilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL