thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Corona Virüs Dezenfeksiyon Hizmetleri

Corona virüsüne karşı Göztepe Temizliğin sunduğu dezenfekte hizmetleri bulunduğunuz ortamda risk oranını azaltacaktır.

Dezenfeksiyon hizmetlerimiz hakkında hemen bilgi almak için tıklayıp arayın  0532 762 28 07  bizimle iletişime geçiniz.

Covid-19 PCR testi yaptırmak isteyen müşterilerimizi alanında öncü laboratuvar olan Tetra Tıp Laboratuvarına yönlendiriyoruz tıklayarak ziyaret edin https://tetralaboratuvar.com/covid-19-testi     veya hemen arayarak ücretsiz bilgi alın (0216) 411 99 77

Firmamız tarafından itina ile uygulanan dezenfekte çalışmalarımızın farkı, ULV sisteminin yanı sıra, kendine has yöntemlerle (hem bakteri azaltma hemde mikroorganizmaların yok edilmesi) kompleks temizlik ve dezenfeksiyon sistemlerinin kullanılmasıdır.

Göztepe Temizlik Corona virüs başta olmak üzere hastalıklara neden olan mikropların uzaklaştırılması yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan sistemleri ile yaklaşık 15 yıldır hizmet vermektedir.

Göztepe Temizlik Şirketinden hizmet alan kişiler, hastalık yapan bakteri ve virüsleri yok etmeye yönelik programlarımızı gayet iyi bilirler. Göztepe Temizlik Şirketi, geçmişte domuz gribi, sars vs. yanı sıra allerjik etkilere maruz bırakan bir çok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şimdilerde ise corona virüse karşı mücadele vermektedir.

Personelimiz Covid-19 salgınına karşı periyodik olarak Antikor,  PCR Testi yaptırılarak müşterilerimiz sağlık güvenliğinden ödün verilmemektedir.

Göztepe Temizlik Dezenfeksiyon Hizmetimiz;

Temizliği Hastalanmadan Satın Alın; sloganımızın açıklaması ve 5 Adımda Dezenfeksiyon ile Temizliği Buluşması hijyen paketlerimizin içeriğinde neler vardır?

Corona Virüs Dezenfeksiyon Hizmetleri
Corona Virüs Dezenfeksiyon Hizmetleri
  • Buharlı Temizlik İle Dezenfeksiyon (petekler, banyo, lavabo vs sert zemin yüzeyler)
  • Kimyasal Sistemler ile Yüzey Dezenfeksiyonu ( ortamdaki materyal ve telefon, klavye, kapı kolları, kapılar vs çok fazla uygulama alanı vardır.
  • ULV Sisleme Makinesi ile Ortam Dezenfeksiyonu (genel ofis ve ev ortamlarında, yelpazesi geniştir)
  • Ozon ile Dezenfeksiyon (özellikle wc, banyo vs kısımlarda bakterilerin yok edilmesinde)
  • Vakum ile Dezenfeksiyon (kimyasal ve ısı yardımı ile özellikle kanape, koltuk ve halı yıkama ve dezenfeksiyonu)

Kullandığımız ofis dezenfektanları, ev dezenfektanları ve temizleyicilerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olup 15 yıldan bu yana iş başında olan firmamız tüm teknik ekipman ve makine teçhizatına sahiptir.

Bu hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz konu dezenfeksiyon ve temizliğin bir bütün olduğudur. Biz Göztepe ve Dezenfeksiyon Hizmetleri olarak 15 yıldan bu yana sıradan hizmetlerimizde dahi bu sistemlerin bir çoğunu kullanmaya özen gösterdiğimiz için salgın hastalık durumları oluştuğunda, büyük bir soğuk kanlılıkla görevimizin başına geçebiliyoruz.

Ofis Dezenfeksiyonu Hizmetlerimiz;

Ortam sisleme ve buharlama yöntemlerinin yanı sıra telefon, faks, klavye, masa üzeri, çöp kova hijyeni, kapı kolları, kapılar, yatay yuvalanma yüzeyleri, her türlü el girmeyen yüzeyler, banyo wc armatürleri vs. ofis dezenfekte şirketimiz tarafından manuel olarak tek tek dezenfekte edilmektedir.

Göztepe Dezenfeksiyon ve Temizlik Firması  olarak ofis temizliğinin yanı sıra ofis dezenfektanlı temizlik hizmetini de beraberinde yürütmektedir.

Dezenfeksiyon nerelerde kullanılır? Ofis, fabrika, depolar, şirketler, restoran, cami halısı, ofis halısı, okullar, her türlü işyerleri, kafeler, bürolar.

Hemen tıklayıp arayın  0532 762 28 07  bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alınız.

HEMEN TEKLİF AL