thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

En Hızlı Ataşehir Cami Temizliği

En Hızlı Ataşehir Cami Temizliği

hızlı cami temizliği İstanbul hizmetleri için
1 Oca

En Hızlı Ataşehir Cami Temizliği

Camiler ortak kullanım alanı olan ibadethaneler olduğundan dolayı çok uzun süre kapalı kalmamalıdır.

Erken Rezervasyon, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız için hemen arayın.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Bu noktada son derece hassas davranmakta olan kurumumuz Ataşehir cami temizliği çözümlerinde oldukça hızlı bir şekilde camileri temizleyerek tekrar ibadete açılması için hem cami cemaatine hem de cami görevlilerine yardımcı olmaktadır.

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerde öncelikli olarak cami detaylı bir şekilde incelenmekte ve buna göre personel sayısı ve kullanılacak olan temizlik malzemeleri belirlenmektedir.

Hemen ardından caminin temizlik uygulamalarına geçilerek modern çözümlerle beraber camiler hızlı bir şekilde temizlenip tekrar ibadete açılabilmektedir.

Ataşehir Cami Temizliği Yöntemleri

Camiler genellikle geniş ve tek parçadan oluşan kullanım alanlarına sahiptir. Bazı camiler çok katlı olarak inşa edildiğinden dolayı bu tip camilerde daha çok temizlik personelinin görev yapması gerekmektedir.

Bundan dolayı fizibilite çalışması ile belirlenmiş olan personel sayısı çok hızlı bir şekilde Ataşehir cami temizliği çözümleri için yönlendirilmektedir.

Böylece camilerin ortak kullanım alanı olan bütün köşeleri temizlik uygulamaları ile birlikte kısa süre içerisinde hijyen standartlarına yükseltilmektedir.

Ataşehir cami temizliği çözümlerinde doğaya ve insan sağlığına uygun olan temizlik malzemeleri kullanmaktayız.

Bu şekilde camilerin tozdan ve kirden arındırılması için gayret göstermekte olan teknik ekibimiz herhangi bir şekilde cami boyalarına, yer döşemelerine zarar vermemekte; oldukça tecrübeli bir şekilde cami temizliğini gerçekleştirmektedir.

Ataşehir Cami Temizliği Yerinde Halı Yıkama Uygulamaları

Camilerin temizlenmesinde en hassas ve zor olan kısım halıların yıkanmasıdır. Çünkü camilerde bulunan halılar genellikle blok halde ve oldukça büyük ebatlarda üretilmektedir.

Ayrıca ortak kullanım alanı olduğundan dolayı evlerdeki halılara nazaran çok daha fazla halı akarını ve bakteriyi bünyesinde hapsetmektedir.

Bu sebeple Ataşehir cami temizliği uygulamalarında halılarınızı yerinde halı yıkama çözümleriyle temizleyebilmekteyiz.

Yerinde halı yıkama uygulamalarında sunduğunuz cami temizliği konseptinde kuru köpüklü makinelerle beraber halıların gözeneklerine işlemiş olan tozlar ve bakteriler kısa süre içerisinde arındırılmaktadır.

Kuru köpük kullanıldığından dolayı halılar ıslanmayacağı için kurutma gibi bir sorun da ortaya çıkmayacaktır. Çok kısa süre içerisinde camilerinizi temizleyerek huşu içerisinde ibadet yapılmasına katkı sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL