thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

En Kaliteli Koşuyolu Ofis Temizliği Çözümleri

En Kaliteli Koşuyolu Ofis Temizliği Çözümleri

1 Oca

En Kaliteli Koşuyolu Ofis Temizliği Çözümleri

İstanbul’un hareketli semtlerinden birisi olan Koşuyolu’nda pek çok iş merkezi ve ofis bulunmaktadır. Bütün iş merkezi ve ofislerde yer alan yer kaplamaları olarak kullanılan halıların temizliğinde firmamız devreye girmektedir. Uzun zamandır temizlik hizmetleri vermek ile beraber ofis temizliği noktasında son derece modern çözümlerle yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız. Böylece ortak kullanım alanı olan ofislerin çok fazla devre dışı kalmadan minimum zaman aralıklarında temizlik işlemleri gerçekleştirilerek tekrar kullanılır hale getirilmektedir. Koşuyolu ofis temizliği çözümlerinin tamamından faydalanabilmek için telefon vasıtasıyla randevu almanız yeterli olmaktadır.

Koşuyolu Ofis Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Oldukça modern temizlik uygulamalarına yer vermekte olan firmamız telefon vasıtasıyla randevu alındıktan sonra en kısa zaman içerisinde ofisinize erişim sağlayarak temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Alanında deneyimli olan tecrübeli temizlik elemanlarımız sayesinde en büyük ofislerde dahi maksimum 24 saat içerisinde temizlik işlemlerini bitirmekteyiz. Ofislerin temizlenmesi sırasında dikkat edilen en önemli unsurların başında teknolojik aletler, bilgisayar sistemleri, otomasyon uygulamaları gelmektedir. Tamamen teknoloji tabanlı olmakta olan elektronik sistemlerin temizliğinde kompresörlü hava üfleme cihazları ve nano teknoloji ile üretilen temizleme bezleri kullanılmaktadır. Ayrıca ofis içerisinde bulunan bütün gereçlerin temizlenmesi sırasında yine aynı hassasiyet devam ettirilerek ofisteki hiçbir ofis eşyası zarar görmeden kısa süre içerisinde maksimum hijyen standartları ofise kazandırılmaktadır. Koşuyolu ofis temizliği çözümleri oldukça geniş tutularak tavandan tabana kadar camlar ve aydınlatma sistemleri dâhil her türlü unsur mutlaka temizlenip istenen kaliteye ulaştırılmaktadır.

En Ekonomik Koşuyolu Ofis Temizliği Uygulamaları

Ofis temizliğini gerçekleştirirken ofis içerisindeki bütün unsurlar temizlik portföyünde yer almaktadır. Özellikle ofis mobilyaları ve halılar konusunda alternatif çözümler firmamız tarafından sunulabilmektedir. Kısa süre içerisinde mobilyaların ve halıların temizlenebilmesi için kuru köpüklü halı yıkama ve koltuk yıkama çözümlerini ofis sahiplerine sunabilmekteyiz. Böylece su ve nem ile beraber ıslanmadan %100 oranında kirden arındırılmış olarak ofisinizi size teslim etmekteyiz. Koşuyolu ofis temizliği çözümlerinin tamamında dünya standartlarında hizmet sunarken ekonomik fiyat portföyü ile her bütçeye hitap etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL