thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

En Kaliteli Sahrayıcedit Koltuk Yıkama Çözümleri

En Kaliteli Sahrayıcedit Koltuk Yıkama Çözümleri

12 Ara

En Kaliteli Sahrayıcedit Koltuk Yıkama Çözümleri

Evlerin dekoratif anlamda istenen güzelliğe kavuşturulabilmesi için çok farklı mobilya türleri ve koltuk çeşitleri kullanılmaktadır. Kullanılmakta olan koltukların bazılarında süngerli yapılar ön plana çıkartılırken bazılarında yaylı sistemler devreye sokulmaktadır. Oldukça kompleks mobilyalar olan koltuklar kumaş gibi çeşitli dokularla kaplanmaktadır. Bundan dolayı kullanımla beraber zaman içerisinde toz kir ve bakteriler koltuğun dokusuna sünger yapısına aynı zamanda ahşap veya metal olan iskelet sistemlerine işlemektedir. Bu gibi durumlarda ancak firmamızın sunmuş olduğu Sahrayıcedit koltuk yıkama çözümleri devreye girmektedir. Böylece en küçük koltuk türlerinden devasa büyüklükteki koltuklara kadar hepsinde kaliteli bir şekilde yıkama ve temizleme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Sahrayıcedit Koltuk Yıkama Kuru Köpüklü Çözümler

Koltukların yıkanması sırasında ilk yapılması gereken işlem teknik kadromuz tarafından koltukların doku analizinin gerçekleştirilmesidir. Koltuğun dokusu ve kumaş yapısı tespit edildikten sonra en uygun olan yıkama çözümü uygulanmaktadır. Bu noktada Sahrayıcedit koltuk yıkama firmamız genellikle koltukların renginin solmaması ve ıslanarak içerisinde bakteri bulunmaması açısından kuru köpüklü yıkamayı önermektedir. Kuru köpüklü yıkama da yüksek oranda köpük üretmekte olan makinelerle beraber koltuklarınız ıslatılmadan ve dokusuna nem bulaştırılmadan temizlenebilmektedir. Kuru köpüklü yıkamanın ardından kuvvetli vakumlu cihazlarla beraber köpüklerden arındırılan koltuklarınız ilk günkü gibi parlak bir görünüme kavuşmaktadır. Ayrıca dokuya işlemiş olan bakteriler ve virüsler kesinlikle kuru köpüklü yıkamalarda ortadan kaldırılmaktadır.

Sahrayıcedit Koltuk Yıkama Ekonomik Fiyatları

Hijyen standartlarının artırılması ve evdeki bireylerin sağlığının korunması için buharlı yıkama da uyguladığımız alternatif yöntemlerdendir. Sahrayıcedit koltuk yıkama çözümleri içerisinde bulunan yüksek oranda buhar üretme gücüne sahip olan makinelerle beraber koltuklarınız en yüksek hijyen standartlarında temizlenebilmektedir. Buharlı yıkama tıpkı köpüklü yıkama da olduğu gibi koltuğun doğal dokusunu muhafaza edebilen ancak en derin noktalarına kadar işleyerek bakteri ve virüsleri ortadan kaldıran son derece modern bir çözümdür. Gerek buharlı yıkama uygulamalarında gerekse kuru köpüklü koltuk yıkama çözümlerinde kaliteli bir teknik kadro ile hizmet verdiğimiz için koltuklarınızın ömrü uzatılmaktadır. Son derece ekonomik fiyatlarla bölge halkına hizmet sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL