thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

En Modern Kalamış Ofis Temizliği Hizmetleri

En Modern Kalamış Ofis Temizliği Hizmetleri

1 Oca

En Modern Kalamış Ofis Temizliği Hizmetleri

İstanbul’un Kalamış semtinde çok uzun zamandır temizlik hizmetleri vermekteyiz. Özellikle ofis ve işyerlerinin temizliğinde uzman olan teknik kadromuz birinci sınıf bir işçilik çıkartmaktadır. Çünkü ofis ve iş yerlerinin temizliği özel bir saha olduğundan dolayı deneyimli bir kadroya ihtiyaç bulunmaktadır. Bu noktada devreye girmekte olan kurumumuzun sunmuş olduğu temizlik uygulamaları ofis ve işyerleri sahipleri tarafından beğenilmektedir. Tüm uygulamalarımızdan istifade edilebilmesi için telefonla randevu almak yeterli olmaktadır. Böylece en kısa zaman içerisinde ofisinize erişim sağlanarak temizlik uygulamalarına başlanmaktadır. Kalamış ofis temizliği çözümlerimiz modern uygulamalardan oluştuğu için hijyen standartları maksimum seviyelere çıkartılarak ofisleriniz kısa süre içerisinde temizlenip size teslim edilmektedir.

Kalamış Ofis Temizliği Neleri Kapsamaktadır?

Ofis temizliği özel bir saha olduğundan dolayı bu alandaki deneyimli kadromuz ofisteki bütün mobilyaları yer kaplamalarını ve ofis gereçlerini temizleyebilmektedir. Bu noktada kalabalık bir kadro ile hizmet verildiği için en büyük olan ofislerde dahi maksimum bir gün içerisinde temizlik gerçekleştirilerek ofis teslim edilmektedir. Ofis temizliğine öncelikli olarak yer kaplamalarında varsa halılardan başlanmaktadır. Yerinde temizlik uygulamalarıyla beraber halılarınız kuru köpüklü ve buharlı olan makinelerle temizlenebilmektedir. Daha sonra ofis mobilyalarına geçilmektedir ki mobilyaların koltukların ve sandalyelerin temizlenmesinde yine farklı çözümler firmamız tarafından sunulmaktadır. Böylece en çok toz tutan unsurlardan başlanarak daha sonra yer zemin ve duvar temizliğine geçilmektedir. Bu noktada da hiçbir şekilde kaplamalara zarar vermeyecek olan ve herhangi bir şekilde çizik meydana getirmeyecek uygulamalarla ve temizlik materyalleri ile çözümler sunulmaktadır. Kalamış ofis temizliği son derece detaylı bir şekilde yapılarak teknolojik aletleri de kapsamaktadır. Yine bu noktada birinci sınıf mikro fiber bezler ve nanoteknoloji ile üretilen temizlik gereçleri tercih edilmektedir.

Ekonomik ve Faturalı Kalamış Ofis Temizliği Çözümleri

Özellikle buharlı ve kuru köpük üreten makinelerle yapmış olduğumuz temizlik ile beraber ofisi kısa süre içerisinde hijyenik hale getirmekteyiz. İnsan sağlığına duyarlı materyaller kullanılmakla beraber aynı zamanda çevre sağlığı bakımından da uygun olan opsiyonlar firmamız tarafından tercih edilmektedir. Böylece son derece ekonomik Kalamış ofis temizliği çözümlerimiz tüm müşterilerimize hitap ederek yüz güldüren sonuçlar ortaya çıkartılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL