thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Erenköy Koltuk Yıkama

Erenköy Koltuk Yıkama

Erenköy Koltuk Yıkama
12 Ara

Erenköy Koltuk Yıkama

İstanbul Erenköy koltuk yıkama hizmetimiz kapsamında tam profesyonel ekip ve profesyonel çalışma ile yeni teknolojilik aletler ışığında koltuk yıkama hizmetimizi yerine getiriyoruz. Koltuklar her gün kullandığımız ve zamanımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz ev eşyalarından biri konumundadır. Bu nedenle her gün kire, mikroba ve diğer zararlı bakterilere maruz kalır. Evde her ne kadar koltuklarınızı silseniz veya temizlemeye çalışsanız bu zararlı canlılardan koltuklarınızı arındırmanız oldukça zordur. Bu noktada koltuk yıkama hizmetimiz devreye girmekte ve sizler için en kaliteli, en hijyeni, en sağlıklı, en temiz hizmeti sunmaktadır.

Erenköy Koltuk Yıkama Hizmeti Farkı

Erenköy koltuk yıkama hizmetimizde kullandığımız makinemiz köpüklü yıkama, buharlı yıkama vb. özellikleri ile koltuk kumaşlarınıza zarar vermeden en kaliteli temizliği ortaya çıkartır. Köpüklü koltuk yıkama makinemizin minik fırçası ile koltuklarınız derinlemesine temizlenir ve ilk günkü gibi ışıl ışıl parlak ve temiz görünür. Koltuk yıkama işlemlerinizi yerine yıkamak hem sizler hem de bizler için en kolay olan yoldur. Koltuk yıkama hizmetimizde kullandığımız koltuk şampuanları %100 bitkisel içerikli şampuanlar olmaktadır. Her mevsim bizleri arayarak koltuk yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Koltuk yıkama işlemimizin bitmesinin ardından 4 saat sonra koltuklarınız kullanıma hazır hale gelecektir. Koltuk yıkama hizmetimizin kalitesini gördüğünüzde diğer hizmetlerimizden faydalanmak isteyebilirsiniz.

Erenköy Koltuk Yıkama Hizmetimiz Aşamaları

Erenköy koltuk yıkama hizmetimizde ilk işimiz koltuklarınızda yer alan tozları vakumlayarak temizlemektir. Ardından koltuk kumaşınız incelenmekte ve kumaş türüne göre en uygun olan koltuk yıkama şampuanı seçilmektedir. Sonrasında yıkama işlemimiz başlamaktadır. Koltuğunuza serpmiş olduğumuz özel karışımlı su ile koltuğunuz tamamen ıslandıktan sonra bir süre beklenilir. Ardından lekelerin ve kirlerin büyük bir çoğunluğu özel karışımlı suyumuz sayesinde temizlenmektedir. Koltuklarınızda yer alan lekelere göre özel leke çıkarıcı malzeme seçilir ve kumaşlarınıza dökülür. Koltuklarınıza zarar vermeyen bu leke çıkarıcı bir süre bekletildikten sonra fırçalanır ve koltuklarınızın lekeden tamamen arınması sağlanır. Sonrasında ise koltuklarınız emme ve püskürtme sistemi ile yıkanır ve hijyenik bir hale getirilir. Yıkama işlemi sonunda ekibimiz son kontrollerini yaparlar. Ortamın mutlaka havalandırılması çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL