thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Ev ve İşyeri Koltuk Temizliği

Ev ve İşyeri Koltuk Temizliği

12 Ara

Ev ve İşyeri Koltuk Temizliği

Koltuklar ev ve işyerlerimizde en çok kullanılan mobilyalar arasında yer almaktadır. Özellikle yoğun olarak kullanılmakta olan yerlerdeki koltuklar çok çabuk kirlenmekte ve lekeler oluşabilmektedir. Açık renk olarak tercih edilen koltuklar içinde çok daha fazla kir belli olduğu bilinmektedir. Bu sebepler dolayısıyla koltuk temizleme ve yıkama işlemleri belli aralıklar ile uygulanmalıdır. Caddebostan koltuk yıkama sizlere koltuklarınızın ilk günkü gibi bir temizlikte sunulması için hizmet vermektedir. Koltuklarınız ne kadar kirli veya lekeli olursa olsun yıkama işlemi sonrasında ilk günkü temizliği ile kullanımınıza sunulacaktır. Koltuklarınız uzun süre temiz kullanmak ve konuklarınızı bu temiz halleri ile ağırlamak için firmamızı tercih etmelisiniz.

Caddebostan Koltuk Yıkama

Caddebostan koltuk yıkama koltuklarınız için özel yıkama süreci uygulamaktadır. Koltuk yıkama işlemi özel olarak uygulanması gereken önemli bir işlemdir. Bu işlem ile hem koltuklarınızın zarar görmesi engellenmekte hem de temizlikleri sağlanmaktadır. Koltuklarınızın işlemleri için özel olarak tasarlanmış olan makineler kullanılmaktadır. Bu makineler ile koltuklara uygun olarak kullanılmakta olan başlıklar ile birlikte koltukların her alanı istenilen şekilde temizlenebilmektedir. Yıkama makinesinin ulaşamadığı bir alan kalmayacak şekilde işlem uygulanmaktadır. Ayrıca koltuklarınız için özel olarak üretilen şampuanlar ile yıkama işleminin yapılması sayesinde de temizlik garanti altına alınmış olmaktadır. Bu şampuanlar lekelerin çıkartılması, koltukların içerisinde biriken tozların sökülmesi ve güzel koku oluşturması aşamaları düşünülerek üretilmektedir.

Yerinde ve Güvenilir Temizlik

Firmamız tarafından verilmekte olan koltuk yıkama hizmeti adreste gerçekleştirilmektedir. Yıkanmasını istediğiniz koltuklarınızın adresinizde alınıp taşınmasına gerek kalmadan işlemleri bulundukları yerde uygulanmaktadır. Bu sayede koltuklarınız taşınmamış olacak ve zarar görmesinin önüne geçilecektir. Caddebostan koltuk yıkama ile adresinizde özel makinesi ile yapılan koltuk temizlik işlemi ile koltuklarınız tertemiz ve zarar görmemiş halde sizlere teslim edilmektedir. Koltuklarınızda bulunan lekelerin çıkması ve kirlerden arındırılması garanti edilerek koltuklarınızı gönül rahatlığı ile kullanmanız sağlanmaktadır. Koltuk yıkama işlemi sonrasında koltuklarınızı kurutarak ve bulundukları ortamı bir süre havalandırarak işlemleri bitirebilirsiniz. Koltuklarınızı taşımadan ilk günkü temizliğe kavuşturmak firmamızın sunduğu imkânlar ile mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL