thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Fikirtepe Halı Yıkama

Fikirtepe Halı Yıkama

1 Oca

Fikirtepe Halı Yıkama

Halılar ülkemizde hemen her yerde kullanılmakta olan eşyalardır. Özellikle yerlerde serili olarak kullanılması sebebi ile daha çabuk kirlenmekte ve leke oluşmaktadır. İşyerlerinde genelde üzerine ayakkabı ile basılması dolayısıyla daha çabuk kirlendiği bilinmektedir. Evlerimizde de ağırlıklı olarak mutfak ve benzeri alanlarda kullanılan halılar çok daha çabuk kirlenmektedir. Üstelik kirlenmekle de kalmıyor halılarınızda lekeler oluşuyordur. Bu kir ve lekelerden kurtulmanın yolu Fikirtepe halı yıkama olarak karşınızdadır. Halılarınızı istediğiniz her hangi bir zamanda ya da bayram ve benzeri özel zamanlarda sizler için en iyi şekilde yıkayıp temizlemek için hizmet vermekteyiz.

Özel Makinesi İle Halı Temizliği

Fikirtepe halı yıkama sizler için en iyi halı temizlik hizmetini sunmak adına özel halı yıkama makinesi ile temizlik yapmaktadır. Halı yıkama makineleri bu işlem için özel olarak tasarlanmış olan makinelerdir. Halıların daha iyi şekilde yıkanabilmesi ve halıdaki kirlerin çıkartılması için güçlü motoru ile dikkat çekmektedir. Bu motor sayesinde halılarda bulunan kir ve lekeler halıdan uzaklaştırılabilmektedir. Ayrıca bu sistem ile halı yıkama işlemi daha hızlı şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Yine bu makinelerin içerisinde yıkama işleminde halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Bu deterjanlar halıyı yumuşatarak lekelerin daha kolay çıkmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte halı içerisinde sinmiş olan kokuları uzaklaştırarak halılarınızın güzel kokmasını sağlar. Uzun süre hem halılarınız hem de bulundukları ortamlar güzel kokmaktadır. Halı yıkama işlemi özel makine başlığı ile yapılarak halıda biriken toz ve saç gibi şeyler toplanarak dışarı atılmaktadır.

Halılarınız İçin En İyi Yıkama Seçeneği

Halılarınızın her zaman ya da özel günlerinizde en temiz hali ile kullanmak istiyorsanız Fikirtepe halı yıkama tam size göre hizmet sunmaktadır. Halı yıkama işlemi için halılarınız adresinizden teslim alınmaktadır. Bu işlem sonrasında özel alanlarımızda halı yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Yıkama sonrasında kurutma işlemi kapalı alanda yapılmaktadır. Kapalı alanda yapılan kurutma işlemi ile birlikte halılar kururken üzerine toz ya da kir bulaşması engellenmiş olmaktadır. Ayrıca yıkanmış olan halılarınız özel şekilde paketlenerek teslim edilmeye hazır hale gelmektedir. Bu da taşıma anında kirlenmesinin önüne geçmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL