thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Fikirtepe İnşaat Sonrası Temizlik

Fikirtepe İnşaat Sonrası Temizlik

12 Ara

Fikirtepe İnşaat Sonrası Temizlik

Fikirtepe İnşaat Sonrası Temizlik Uygulamalarında Kalitenin Adresi

İnşaat sektöründe her gün yeni binalar, iş yerleri yapılmaya devam ediyor. Yapıların tamamlanması sonrasında ise taşınmadan önce büyük bir temizlik ihtiyacı ortaya çıkıyor. İnşaat sonrası temizlik işlemlerinin profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekir. Çünkü, zorlu bir temizlik çalışması gerektirir. Fikirtepe inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz ile evlerinizin ve işyerlerinizin temizliğini yapıyoruz. En kapsamlı ve en hijyenik biçimde yaşam alanlarınızı temizliyor, sizlerin kullanımına hazır hale getiriyoruz. Bunun için firmamıza gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik

Fikirtepe İnşaat Sonrası Temizlik Uygulamalarında Yapılan İşlemler

Fikirtepe İnşaat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz sadece yeni yapılan ev ve işyerlerini kapsamaz. Bunun haricinde tadilat sonrası temizlik ihtiyaçları için de hizmet veriyoruz. Tadilat sonrası oluşan moloz kalıntılarını, harç kalıntılarını, alçı, sıva, boya kalıntılarını en sağlıklı biçimde temizleyerek tertemiz biçimde teslim ediyoruz. Ekip çalışanlarımız tarafından öncelikle inşaat alanlarında kalan kaba çöpler toplanır. Daha sonra kapılarda kalan lekeler ve kalıntılar özenle temizlenir. Tadilat sonrası diğer ürünler, özellikle de ahşap alanlarda oluşan tozlar temizlenir. Zorlu lekelere ve tozlara vakumlu makinelerimiz ile müdahale edilir. Hatta gerek duyulursa buharlı müdahale uygulanır. Banyo ve tuvaletlerde fayansların temizlenmesi, parlatılması için temizlik yapılır ve dezenfekte edilerek güvenle kullanılabilecek hale getirilir. Camlar cam temizleme ürünleri ile hassas biçimde temizlenerek varsa etiketleri alınır. Etiketlerden kalan kalıntılar tamamen yok edilir. Mutfak dolapları, lavabolar en ince detayına kadar temizlenir.

Göztepe Temizlik Şirketi
Göztepe Temizlik Şirketi

Fikirtepe İnşaat Sonrası Temizlik İşlerinde Hassas Uygulamalar

İnşaat sonrası temizlik uygulamalarında en çok yapılan hata, kalıntılara bilinçsiz müdahale etmektir. Bu yüzden de çoğu zaman yepyeni eşyalarınız çizilir, zedelenir. Fikirtepe inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizde tecrübeli çalışanlarımız her noktaya özel müdahale ederek yaşam alanlarınızın zarar görmesini engeller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL