thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Gözcübaba Ev Temizliği İçin Buharlı Temizleme

Gözcübaba Ev Temizliği İçin Buharlı Temizleme

12 Ara

Gözcübaba Ev Temizliği İçin Buharlı Temizleme

Gözcübaba ev temizliği ihtiyacınızı karşılayacak bir firma arayışındaysanız etkin temizleme yöntemleri ve personel yetkinliği ile piyasada öne çıkan firmamızın kalite ve güvencesini tercih edebilirsiniz. Ev temizliğinde kullanılan temizlik malzemelerine karşı hassasiyetiniz varsa ve kullanılan ürünlerin çevreye ya da size zarar vermesini istemiyorsanız buharlı temizlik araçları kullanarak evinizin her noktasını tertemiz hale getiriyoruz.

Gözcübaba Ev Temizliğinde Buhar Kullanmanın Avantajlı Yönleri

Gözcübaba ev temizliği için kullanmış olduğumuz buharlı temizleme araçları sayesinde evde kendiniz temizlik yaparken elde edemeyeceğiniz avantajlara sahip olabilirsiniz.

  • Buharlı temizleme yalnızca kullanılmakta olan evlerinizde değil inşaatı yeni sona ermiş ya da tadilat yapılmış evlerinizde de etkin temizlik sağlayan bir yöntemdir. Kireç ve boyalardan kaynaklanan kalıntılar sıcak buharla kolay bir şekilde çıkarılarak eviniz istediğiniz duruma kavuşturulur.
  • Sıcak buharın gücü ile temizlikte derinlik sağlanır. Bu nedenle temizlenemeyen ulaşılmaz nokta problemi ortadan kalkar, her noktada etkin temizlik elde edilir.
  • Evdeki istenmeyen mikroorganizmaları uzaklaştırarak alerjiye karşı koruma sağlar, astım ya da alerji gibi bir rahatsızlıktan mustarip iseniz evdeki yaşamınızı kolaylaştırır.
  • Buharlı temizleme koltuk, kanepe ve halı gibi eşyaların bulunduğu alanlarda da, banyo ve wc gibi ıslak ve sert zeminlerin olduğu alanlarda da uygulanabilir.
  • Sadece su ile tüm avantajlar sağlanabildiğinden sağlıklı bir yöntemdir.
  • Temizlik uygulamalarına hız kazandırarak zaman tasarrufu sağlar.
  • Ev eşyaları ve diğer yüzeyler iz bırakılmadan temizlenir.

Gözcübaba Ev Temizliğinde Buhar Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli?

Gözcübaba ev temizliği için buharlı temizleme tercih ediliyorsa birtakım hususlara dikkat edilmelidir. Bu yöntemde buhar kirli yüzeylere belirli bir basınçla püskürtülmektedir. Yüzeyin özelliğine göre basınç seviyesi çok iyi ayarlanmalıdır. Özellikle hassas yüzeyler için bu husus önemlidir. Buna ek olarak buharın püskürtüldüğü mesafe de yüzeyin korunması ve kirlenmenin giderilmesi hususlarını bir arada sağlayacak şekilde dengede tutulmalıdır. Bu yöntemin evin her noktası için uygulanabilir bir niteliğe sahip olması uygulama alanının özelliğine göre ayarlamalar yapmak gerekliliğini de beraberinde getirmektedir. Aksi halde beklenen performansın sağlanması mümkün olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL