thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Günlük ve Tadilat Sonrası Kazasker Ev Temizliği

Günlük ve Tadilat Sonrası Kazasker Ev Temizliği

12 Ara

Günlük ve Tadilat Sonrası Kazasker Ev Temizliği

İstanbul Kazasker ev temizliği hizmetimizde önceliğimiz müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için hijyenik ve temiz bir hizmet sunmaktır. Ev temizliğimizin içerisinde; eşyalı ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası e temizliği olmak üzere müşterilerimizin istekleri doğrultusunda profesyonel bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Bu temizlik hizmetimiz genellikle günlük yapılan ev işlerini kapsamaktadır. Evdeki odalarınızın temizliği, camın iç-dış temizliği, banyo ve tuvalet temizliği, mutfak temizliği, kuru ve ıslak zemin temizliğinin hepsini kapsamaktadır. Tadilat sonrası ev temizliğimizde ise daha derin ve detaylı çalışmaktayız. Profesyonel ekibimiz bu noktada; camlarınızın temizliği, mutfaklarınızın temizliği, odalarınızın temizliği, mutfak duvarlarınızın temizliği, mutfak dolabı dolaplarının (iç ve dış) temizliği, beyaz eşyalarınızın bulunduğu yerin temizliği gibi detaylı işçilik çıkarabilmektedir. Ayrıca banyonuzun temizliği (duşa kabin, lavabo, küvet, banyo dolabı, klozet vb.), koltuklarınızın modern makinalar ile yıkanması, duvarlarınızın temizliği, kuru ve ıslak zeminlerinizin temizliği bu hizmetimiz adı altında yapılmaktadır.

İnşaat Sonrası Kazasker Ev Temizliği

Kazasker’de yeni bitmiş olan dairenize taşınmak için ilk olarak temizliğini halletmeniz gerekiyor. İnşaat sonrası ev temizliği ise oldukça derin ve profesyonel bir temizlik ister. Bu nedenle Kazasker ev temizliği hizmetimizden faydalanmak isteyebilirsiniz. Camlarınızın inşaat kalıntılarından tamamen arınması ve temizlenmesi, kuru ve ıslak zeminlerin inşaat lekelerinden temizlenmesi, evin içinde yer alan sabit dolapların temizliği, mutfağın tamamen temizliği, tuvalet ve banyonun temizliği özel malzemelerimiz ile yerlere, camlara, dolaplara zarar vermeden yapılmaktadır.

Profesyonel Ev Temizliği Hizmetimiz

Kazasker ev temizliği hizmeti almak istediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, siz arkadaşlarınız ile muhabbet ederken veya işteyken evinizin temizliğini en kaliteli şekilde sağlar. İş politikamızda esas olan müşteriye vermiş olduğumuz değerdir.  Önemli olan da müşterilerin ihtiyaçlarına en ideal çözümleri sağlayıp, uyum içerisinde olmaktır. Ev temizliği hizmetlerimizin içerisinde; dayalı döşeli ev temizliği, boş ev temizliği, inşaat sonrası ve tadilat sonrası ev temizliği hizmetimiz bulunur. Hangi hizmeti almak istediğinizi bizleri aradığınızda belirtmeniz yeterlidir. Ekibimiz buna göre donanımlı bir şekilde gelecek, gerekli olan malzeme ve temizlik malzemeleri sağlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL