thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama
3 Mar

Halı Yıkama

Halı yıkama işlerinizi itina ile yapılır.

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Çekinmeden 0216 478 5812 bize ulaşarak halı yıkama hizmetlerimiz ve ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evlerin ve iş yerlerinin dekorasyonunda kullanılmakta olan yer kaplamaları oldukça önemlidir. Bu noktada yüzyıllardır yer kaplaması olarak halılar tercih edilmektedir.

Halı yumuşak dokusu ile beraber yer kaplaması olarak kullanıldığında iyi sonuç vermektedir fakat bu yumuşak dokunun en büyük dezavantajlarından birisi gözenekli olması sebebiyle zamanla kirlerin, bakterilerin, tozların, gözle görülemeyecek kadar küçük olan canlıların bu gözeneklerde birikmesidir.

Halı Yıkama
Halı Yıkama

Bu gibi durumlarda evlerde uygulanan amatör yöntemler yetersiz kalacaktır. Bu sebeple pek çok ev hanımı halılarını düzenli olarak temizlemesine ve süpürmesine rağmen istenen kalitede hijyen standartlarını sağlayamamaktadır.

Bu gibi durumlarda Göztepe halı yıkama firması olarak devreye girerek oldukça kaliteli uygulamalarla halılarınızı hijyen standartlarına getirebilmekteyiz. Son derece modern çözümleri bünyesinde taşımakta olan firmamız alanında uzman ve deneyimli olan bir ekiple hizmet vermektedir.

Halıların istenen kalitede yıkanabilmesi için zaten evlerde kullanılan makineler ve temizleme robotları yetersiz kaldığından dolayı firmamız İstanbul halı yıkama çözümleriyle devreye girmektedir. Bu noktada tamamen randevulu bir şekilde hizmet vermekte olan kurumumuzla iletişime geçtiğinizde çok hızlı bir şekilde randevu verilmekte, çok fazla bekletilmemektesiniz.

İstanbul Halı Yıkama
İstanbul Halı Yıkama

Halı yıkama uygulamalarında en çok dikkat edilmesi gereken mesele halının kalitesine, iplik tipine, hav yüksekliğine ve kir durumuna göre özel yıkama uygulamalarının belirlenmesidir. Bu noktada çok uzun zamandır bu sahada hizmet vermekte olan teknik kadromuz devreye girmektedir.

Teknik kadromuz halı yıkama noktasında uzmanlaşmış olmakla beraber halıların dokusuna, iplik türüne göre de özel eğitimler almıştır. Bu şekilde sunmuş olduğumuz Ataşehir halı yıkama çözümlerinde de aynı maksimum kalite standartları devam ettirilmektedir. Böylece evlerinizde veya iş yerlerinizde bulunan halılar hangi türde üretilmiş olursa olsun istenen kalitede temizlenerek size teslim edilmektedir.

Sunmuş olduğumuz Ümraniye halı yıkama çözümlerinde de aynı modern uygulamaları devam ettirmekteyiz. Böylece telefonla randevu aldığınızda kendi araçlarımızla evinize veya işyerinize erişim sağlayarak halıları teslim almaktayız.

Halıların teslim alınması sırasında sunmuş olduğumuz ücretsiz nakliye çözümü oldukça beğenilmektedir. Halılarınızı teslim alırken mutlaka bir teslimat formu doldurulmakta, bu formun üstüne kaç tane halının alındığı yazılmakta, bir nüshası size bırakılmaktadır.

Bu şekilde sunmuş olduğumuz Kadıköy halı yıkama çözümlerinde şu ana kadar hiçbir şekilde karışıklık olmamıştır. Böylece alanında uzman bir ekiple hizmet verirken sistematik çalışmanın neticesi olarak sıfır hata payıyla halılarınızı temizleyerek tekrar size teslim etmekteyiz. Üstelik teslimat sırasında da yine sizin için ekonomik külfet oluşturmaması adına ücretsiz nakliye araçlarımızı devreye sokmaktayız.

Sizden alınarak tesis bünyesinde getirilecek olan halılar öncelikli olarak teknik kadromuz tarafından bir ön incelemeye alınacaktır. İstanbul halı yıkama uygulamalarında bu oldukça önemli bir aşamadır.

Bu alanında tecrübeli olmayan firmalar bütün halıları aynı kategoride değerlendirerek temizlik uygulamalarını sunduklarında halılarda çok ciddi problemler ortaya çıkabilmektedir.

Fakat kurumumuz sıfır hata payı ile işlemler sunduğundan dolayı öncelikli olarak halıları dokusuna göre analiz ederek gruplandırmaktayız. Bu gruplandırma da halının iplik yapısı, renk tonu, kesim biçimi ve hav yüksekliği dikkate alınmaktadır. Bu şekilde farklı kategoriler oluşturularak her halı için ayrı bir yıkama çözüm üretilecektir.

Firmamızın bünyesinde dokusuna göre ayrıştırılmış olan halılar daha sonra yine uzmanlarımız tarafından leke analizine tabi tutulmaktadır. Eğer halının üstünde zor çıkan meyve lekeleri veya çeşitli kimyasal lekeler, yapışmış olan sakız gibi çeşitli inatçı kirler bulunuyorsa bu halılar ayrı bir yere alınarak özel temizlik çözümlerine tabi tutulmaktadır.

Ataşehir halı yıkama çözümlerinde sunmuş olduğumuz bu uygulamada öncelikli olarak çok yüksek vakum derecesine sahip olan makinelerle halılar derinlemesine bir şekilde süpürülmektedir. Halıları maksimum vakumlama gücü ile beraber süpürdüğümüzde gözeneklere işlemiş olan halı akarları ve bakterileri de ortadan kalkabilmektedir.

Fakat bu ön temizlik olduğundan dolayı mutlaka detaylı temizlik uygulamaları da devreye sokulacaktır. Ancak bu noktada halı yıkama uygulamalarında kesinlikle el dokuması olan halılar, ipek dokuma halılar, hassasiyet derecesi yüksek narin olan halılar aşırı vakumlu makinelerle süpürülmemektedir. Bu halılar için daha düşük vakumlama derecesine sahip olan, hassasiyet derecesi yüksek makineler devreye sokulmaktadır.

Ön temizlik dediğimiz bu aşamada halıların tozları alındıktan sonra tıpkı Ümraniye halı yıkama çözümlerinde yaptığımız gibi halıları ipliğine ve dokusuna göre ıslak yıkama aşamasına geçirmekteyiz. Sentetik ve akrilik olan halılar nispeten diğer halılara göre daha dayanıklı olduğu için konveyör bant sistemi dediğimiz oldukça gelişmiş olan makinede yıkamaya müsaittir.

Bu noktada Kadıköy halı yıkama çözümleri içerisinde dayanıklı dokuya sahip olan halılar ve çok narin hassas dokulu olmayan halılar, konveyör bant sistemine alınmaktadır. Konveyör bant sistemi dediğimiz çözüm hareketli olan silindir çevresinde dönen ve halılara eşit oranda baskı uygulayan bir halı yıkama çözümüdür. Konveyör bana sistemine alınmış olan halılar su ile beraber ıslatılmaktadır.

Halıların su ile ıslatılması içerisindeki kirlerin yumuşaması ve temizlenmesinin daha kolay yapılabilmesi için tercih edilen bir yöntemdir. İstanbul halı yıkama uygulamalarımızın tamamında bu modern makinemizi devreye sokmaktayız.

Oldukça kaliteli bir şekilde hassas ayarları bünyesinde taşımakta olan konveyör bant sisteminde halının bütün dokusuna eşit oranda basınç uygulanmaktadır. Halı yıkama aşamasında bu basıncın eşit olarak uygulanması halının homojen bir şekilde temizlenmesi açısından da son derece önemlidir.

Bu aşama ile birlikte halıların ıslatılması neticesinde iyice yumuşamış olan halı dokusu artık şampuanlama için uygun kıvama getirilmiştir. İstanbul halı yıkama uygulamalarında halının temizlenmesi aşamasında tercih edilen şampuanlar özenle seçilmektedir. Piyasada bulunan, dokuya uygun olmayan şampuanlar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Kadıköy Halı Yıkama
Kadıköy Halı Yıkama

Şampuanlama aşamasından önce firmamızın teknik kadrosunun özenle ölçeklendirilmiş olduğu şampuan karışımı tercih edilmektedir. Bütün halılarda standart olarak kullanılmayıp halının dokusuna, metrekare büyüklüğüne, hav yüksekliğine, kirlenme derecesine ve varsa üstündeki lekelerin özelliğine göre farklı karışımlar oluşturulabilmektedir.

Göztepe halı yıkama firması olarak farkımızı şampuanlama noktasında maksimum kalite ile halıların hijyen standardına getirilebilmesi için devreye sokmaktayız. Çünkü halı şampuanlanması temizlik aşamasının neredeyse yarısını oluşturmaktadır.

Eğer halılar istenen kalitede şampuanlanmazsa içerisindeki kirlerin genişletilmesi ve kolaylıkla temizlenmesi mümkün olmayacaktır. Ayrıca ıslak yıkama aşamasında kullanılacak olan şampuanın kalitesi de son derece önemlidir. Maksimum kalitede şampuanlar tercih edildiğinden dolayı kesinlikle halının dokusu, iplik yapısı zarar görmemektedir. Bu kalite halı yıkama uygulamalarında halının istenen hijyen standartlarına çıkartılabilmesi için de mutlaka dikkat edilmesi gereken önemli bir kriterdir.

Halı Yıkama İstanbul

Ülkemizin en kalabalık kenti olan İstanbul’da çok uzun zamandır halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un neredeyse bütün semtlerine yayılmış olan firmamız binlerce farklı müşteriye hitap etmektedir.

İstanbul halı yıkama çözümlerinde yukarıda belirtildiği gibi ıslak halı yıkama uygulamaları ön plana alınmaktadır. Bu uygulamalar çerçevesinde halılar ıslak yıkama aşamasından sonra mutlaka kaliteli bir şekilde kurutulmak zorundadır.

İstanbul Halı Yıkama Şirketi
İstanbul Halı Yıkama Şirketi

Kurutma uygulamalarında da yine en modern ve hijyenik olan çözümler firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Kadıköy halı yıkama çözümleri incelendiğinde kurutma aşamalarında kapalı olan kurutma dolaplarını kullandığımız görülebilecektir. Zira halının açık mekanlarda veya güneş altında kurutulması hijyen açısından son derece sakıncalıdır.

Bu şekilde kurutma sağlandığında ıslak yıkamada ortaya çıkartılmış olan bütün hijyen kaybolmakta; halının üstüne toz, bakteri, sinek, çeşitli böcek, bitki gibi istenmeyen unsurlar yapışmakta halı hijyenini kaybetmektedir.

Bunun yerine hiçbir masraftan kaçınmayan Ümraniye halı yıkama firmamız kapalı kurutma dolaplarını tercih etmektedir. Bu dolaplarda halılar asılarak su ve nemden doğal bir şekilde arındırılmaktadır. Halılar asılırken de yine maksimum hijyen standartları ön plana alınmaktadır.

Ataşehir halı yıkama çözümlerinde çok uzun zamandır ön plana çıkarmış olduğumuz alüminyum ve krom kaplama olan askılarda halılar belli bir süre bekletilerek suyun tamamen süzülmesi sağlanmaktadır ki bu aşama oldukça önemlidir.

Zira halı maksimum kalitede kurutulmadığında küf ortaya çıkartacak ve kötü bir koku ile beraber hijyenini kaybedecektir. Bunu iyi bilen teknik ekibimiz kapalı kurutma dolaplarında suyun arındırılması aşamasından sonra mutlaka sıcak hava üfleme gibi modern çözümleri devreye sokmaktadır.

Firmamız tarafından Ümraniye halı yıkama uygulamalarında devreye sokulmakta olan kapalı kurutma dolaplarında halılar istenen kalitede nemden ve sudan arındırıldığında artık halının temizlik aşamalarındaki son kısma geçilmektedir.

Ataşehir halı yıkama çözümlerinde de uyguladığımız gibi son aşama, halının tekrar vakumlu olan makinelerle süpürülmesidir. Çünkü halının ıslak yıkanmasında şampuanlanmasında halı üstünde çeşitli havlar ve tiftiklenmeler olabilmektedir.

Bu gibi durumlarda devreye sokmakta olduğumuz vakumlu süpürme çözümüne ek olarak firmamız tarafından kullanılmakta olan kaliteli hav süpürme makinesi devreye girmektedir. Tamamen kurutulmuş olan halı, hav süpürme makinesinin içerisine yerleştirilerek halının üstünde gözle görülemeyecek yükseklikte olan havlar bile kolaylıkla alınabilmektedir.

Üstelik Göztepe halı yıkama çözümlerinde devreye sokmuş olduğumuz hav süpürme makinesi halının doğal dokusuna ve ipliğine hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Mikronluk ölçekteki havlar yüzeysel bir temizleye tabi tutularak halı istenen kalitede temizlenmiş olmaktadır.

Halının yüzeyindeki havlar modern makineler ile beraber alındıktan sonra artık halının son tetkik aşamasına geçilmektedir.

Göztepe Halı Yıkama Şirketi
Göztepe Halı Yıkama Şirketi

Kadıköy halı yıkama çözümlerinde bu oldukça önemli bir aşamadır. Bütün bu uygulamalardan sonra halının üst kısmında kalacak olan çok küçük ebatlardaki lekeler bile teknik kadromuzun gözünden kaçmamaktadır. Bu gibi lekeler genellikle gıda veya kimyasal artık lekeleri olabilmektedir.

Bu durumlarda halıya lokal temizlik çözümleri uygulanmaktadır. Öncelikli olarak lekenin türü tespit edilmekte ve lekeyi çıkaracak olan ancak halıya zarar vermeyen kimyasallar devreye sokulmaktadır. Lokal olarak uygulandığından dolayı bütün halının tekrar yıkanmasına gerek kalmamaktadır.

Halı lokal bir şekilde temizlendiğinde artık %100 oranında hijyen standartlarına getirilmektedir. Halı yıkama uygulamalarında bu aşama ile beraber artık paketleme aşamasına geçilmektedir.

İstanbul halı yıkama firması olarak sunmuş olduğumuz bu kaliteli çözümleri daha farklı alternatiflerle de pekiştirmeyi başarabilmekteyiz. Özellikle astım hastaları, alerjik reaksiyonu bulunanlar, cilt sorunu olanlar, küçük bebeği olanlar genellikle daha hijyenik çözümler talep edebilmektedir. Bu gibi durumlarda firmamızın bünyesinde yer almakta olan buharlı yıkama oldukça beğenilmektedir.

Buharlı halı yıkama çözümlerinde yüksek kapasitede buhar üreten makineler ile beraber halılar çok kısa süre içerisinde temizlenmektedir. Tesis bünyesinde uyguladığımız modern çözümlerden birisi de kuru köpüklü yıkamadır.

Kadıköy halı yıkama uygulamalarında devreye sokmuş olduğumuz kuru köpüklü yıkamada halı ıslatılmadan köpük üreten makineler ile beraber yüzey genişlemesi neticesinde tozdan arındırılmaktadır.

Son derece hızlı bir şekilde halının temizlenmesini sağlayan bu yöntemde şampuan veya deterjan kullanılmadığı için sağlık problemi taşıyan kişilerde iyi sonuç vermektedir. Üstelik firmamız tarafından uygulanmakta olan bütün bu çözümler içerisinde halı yıkama fiyatları her zaman ekonomik seviyelerde tutulmaktadır.

Firmamızın sunmuş olduğu kuru köpüklü yıkama ile beraber buharlı yıkama çözümleri sadece tesis bünyesinde değil istendiğinde yerinde halı yıkama opsiyonlarında da devreye girmektedir. Yine randevulu bir şekilde yerinde halı yıkama talebinde bulunduğunuzda ekibimiz gerekli olan makinelerle temizlik deterjanları ile evinize veya işyerimize erişim sağlayarak Ümraniye halı yıkama çözümlerini sunabilmektedir. Bu şekilde sunmuş olduğumuz çözümlerle halınız evden dışarı dahi çıkmadan birkaç saat içerisinde temizlenip, tekrar kullanıma sokulabilmektedir.

Halı Yıkama Fiyatları

İstanbul halı yıkama çözümlerini yukarıda da belirttiğimiz gibi son derece geniş tutmaktayız. Böylece talep eden bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına farklı halı yıkama uygulamaları ile yanıt verilmektedir.

Firmamız çok makul halı yıkama fiyatları ile müşterilere hitap etmeyi başarabilmektedir. Pek çok halı yıkama firmasında sınırlı sayıda çözüm üretilirken kurumumuz tarafından evlere ve iş yerlerine sunmuş olduğumuz halı yıkama uygulamalarında kalite standartları her zaman maksimum seviyelerde yer almaktadır.

İstanbul halı yıkama uygulamaları bünyesinde vermiş olduğumuz yerinde halı yıkama çözümünde bile makul halı yıkama fiyatları müşterilere sunulmakta, böylece müşteri memnuniyeti de zirvelere çıkartılmaktadır.

Kurumumuzun belirlemiş olduğu halı yıkama fiyatları ekonomik seviyelerde yer almasına rağmen malzeme ve işçilik kalitesi hiçbir zaman maksimum standardın altına düşmemektedir.

Gerek firma bünyesinde sunduğumuz Ataşehir halı yıkama çözümlerinde gerekse yerinde halı yıkama çözümlerinde her zaman kaliteli olan opsiyonlarla sizlere yardımcı olmaktayız.

Buharlı yıkama çözümlerinde ve kuru köpüklü yıkamalarda tercih edilen tüm makineler kaliteli markaların birinci sınıf ürünleridir. Buna rağmen firmamız belirlemiş olduğu halı yıkama fiyatları ile İstanbul’un pek çok semtinde tercih edilen bir halı yıkama firması olmayı sürdürmektedir.

Halı Yıkama Fiyatları
Halı Yıkama Fiyatları

Firmamızın belirlemiş olduğu halı yıkama fiyatları halının metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Evinizden halılar sayıya göre alınmakta, tesis bünyemize getirildiğinde sıfır hata payıyla ölçümler gerçekleştirilmektedir.

Halılar ölçüldükten sonra her halının üstüne mutlaka metrekaresi yazılarak dokusuna göre yıkama işlemine alınmaktadır. Ayrıca vakumlu bir şekilde halı akarı ve tozdan arındırılmış olarak paketlenmiş olan halıların köşesine de mutlaka halının metrekaresi yerleştirilmektedir. Bu şekilde halı yıkama fiyatları sizin tarafınızdan da kolaylıkla hesaplanarak bütçenize uygun olan tercihlere yönelme fırsatı verilmektedir.

Ayrıca halı yıkama fiyatları belirlenirken sunulmakta olan uygulamaların türü de ön plana alınmaktadır. Tesis bünyemizde sunmuş olduğumuz ıslak yıkamalardaki çözümler standart olarak fiyatlandırılmaktadır. Ancak yerinde halı yıkama çözümleri devreye sokulduğunda çok cüzi de olsa fiyat farkı oluşabilmektedir.

Ancak işletmeler, firmalar, kurumlar veya bireysel müşteriler için kesinlikle bütçenizi sarsmayacak, her bütçeye hitap eden, uygun olan rakamlar belirlenmektedir.

Halı Yıkama İstanbul
Halı Yıkama İstanbul

Bu şekilde kuru köpüklü buharlı yerinde halı yıkama çözümlerinde az da olsa fiyat farkı oluşabilmektedir. Ancak sunulan hizmetin kolaylığı, sizin halınızdan uzun süre ayrı kalmamanız, sağlık açısından da maksimum standartlarda halının yıkanması bu cüzi fiyat farkına değmektedir. Bu sebeple Göztepe halı yıkama çözümlerinde müşterilerimiz için belirlenen fiyatlar oldukça yüz güldürücüdür.

Göztepe halı yıkama firması olarak çok uzun zamandır İstanbul’un en gözde semtlerinde, bireysel ve kurumsal olan müşterilere halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Kurumumuz tarafından sunulmakta olan halı yıkama hizmeti dünya standartlarında çözümleri bünyesinde barındırmaktadır. Son derece modern tesis bünyesinde halılarınız maksimum hızda yıkanarak sizin için mümkün olan en kısa zamanda teslimatlar gerçekleştirilmektedir.

Yerinde halı yıkama, buharlı yıkama, kuru köpüklü yıkama gibi hijyen standartlarını maksimum seviye çıkaran farklı halı yıkama çözümleri yine firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Üstelik bütün çözümlerde İstanbul halı yıkama fiyatları her zaman uygun seviyelerde belirlenmekte, müşterilerimizin hak etmiş olduğu temizlik standartları teknik kadromuz tarafından sağlanmaktadır.

Eğer halılarınızı güvenilir bir adreste, deforme olmadan, renk atmadan, maksimum hijyen standartlarında temizletmek istiyorsanız mutlaka telefonla randevu alın ve bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL