thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Halı Yıkama ve Temizlik Hizmeti

Halı Yıkama ve Temizlik Hizmeti

Halı yıkama

İstanbul’un en köklü ve güvenilir firması Göztepe Temizlik ile profesyonel halı yıkama hizmetlerimizden faydalanmak veya fiyat teklifi almak için lütfen teklif formunu doldurup gönderin, biz sizi arayalım.

İsterseniz hemen arayınız: 0216 478 58 12

Fiyat Teklifi Alın

  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefonunuz

  Mesajınız

  Halılar, evlerin zeminlerinde dekoratif amaçlı, ofislerde ise zemin kaplama yöntemiyle kullanılan farklı yapılarda (sentetik, yarı sentetik, pamuklu, dokuma vb.) tekstil ürünleridir. 

  Halılarınız kullanıldıkça içerisinde çeşitli mikrop ve organizmalar üremeye başlar. Halılarınızda %100 hijyeni yakalayabilmek için yılda en az 1 defa  yapısına uygun  şekilde ve doğru yöntemle yıkanması gerekmektedir.

  Gerçek hijyen sağlamak için kullanılan suyun yapısı, deterjanların ve yıkama makinelerinin kalitesi  çok önemlidir. Firma olarak her zaman TSE standardında en üst kalite ekipman ve malzemeler kullanarak 26 yıldır Göztepe’de bulunan mağazamızda müşterilerimizin güveni için çalışıyoruz. Hassas el dokuması halılarınızı garantili şekilde temizliyoruz. 

  Halı yıkama hizmetleri ve fiyatları hakkında sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

  Hizmetlerimiz;

  1. Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  2. Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

  Aynı Gün Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

  • Ataşehir
  • Erenköy
  • Göztepe
  • Kadıköy
  • Bostancı
  • Suadiye
  • İçerenköy
  • Ümraniye
  • Üsküdar
  • Maltepe
  • Kozyatağı

  1.Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

  Ev ve işyerlerinde yerlere döşenmiş ve sabitlenmiş durumda bulunan halılar için firmamız tarafından yerinde halı yıkama hizmetleri verilmektedir. Bu nedenle özellikle yerlerde döşenmiş şekilde bulunan duvardan duvara halı ürünleri özel işlemlere tabi tutularak temizlenmelidir.

  Bulundukları ortamda duvardan duvara olarak tabir edilen yöntemle kullanılan halılar; sökülmeden ve parçalanmadan özel makinelerimiz ve personellerimiz sayesinde yerinde temizlenebilir.

  Halı yıkama

  Yıkama Öncesi Hazırlık

  Bu noktada firmamız tarafından en doğru ve sağlıklı yöntemler kullanılarak halıların derinlemesine bir şekilde temizlenmesi ve tekrar sağlıklı olarak kullanılabilmesi için temizlik öncesi gerekli ön hazırlık yapılır

  Yıkama Yöntemleri

  Halıların temizlenmesinde buharlı halı yıkama, şampuanlı yıkama, kuru köpüklü yıkama, talaşlı yıkama ve sıcak yıkama yöntemleri bulunmaktadır.

  Ev veya iş yerlerinde bulunan zemin halıları için en uygun dezenfektanlar seçilerek kullanılması sayesinde halının tam olarak temizlenmesini sağlayacak yöntemde  yıkama işlemi yapılır.

  Firmamızın donanımlı ve tecrübeli personelleri sayesinde bu yıkama işlemlerinde halılarınız da herhangi bir sorun oluşmadan temizlik sağlanır. Yerinde verilen bu hizmetler sayesinde sizin yorulmanıza gerek kalmaz.

  2.Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

  Halı yıkama

  Halıların ev ortamlarında kendi imkanlarınız sayesinde temizlenmesi, derinlemesine ve tam bir temizlik işlemini sağlamayacaktır.

  Evlerde uyguladığınız temizlik işlemleri sadece halıların yüzeysel anlamda temiz görünmesini sağlarken içlerinde biriken mikroorganizmaların yok edilmesini sağlamamaktadır.

  Firmamız tarafından verilen profesyonel halı yıkama hizmeti sayesinde halıların içerisinde bulunan mikroorganizmalar yok edilerek tam bir hijyen sağlanmaktadır. Bu sayede uzun bir dönem boyunca halılar tekrar temiz olarak kullanılabilir.

  Bu noktada firmamız tarafından halıların hem sağlam hem de temiz kalmaları için yılda en az 2 defa yıkatılması önerilmektedir.

  Halı yıkama hizmetleri ve fiyatları hakkında sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

  HEMEN TEKLİF AL