thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kartal Ev Temizliği Şirketi

Kartal Ev Temizliği Şirketi

Kartal Ev Temizliği Şirketi

Evinizde zamanla biriken toz, mikroorganizma ve diğer gözle görülemeyen ve sağlığı tehdit eden maytların düzenli aralıklar ile imha edilmesi gerekmektedir.

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Günümüz geleneksel temizlik anlayışında süpürme, silme, toz alma, cam silme gibi belirli temizlik etapları bulunmaktadır.

Kartal Ev Temizliği

Ancak profesyonel olmayan yöntemler ile temizlik yapıldığında tozlar yer değiştirebilir yahut gözle görülmeyen mikroplar tam anlamı ile temizlenmemektedir.

Temizlik işlemlerini kolaylaştıracak kimyasallık oranı yüksek olan çamaşır suyu ve diğer çözücü, amonyaklı deterjanlar oldukça rahatsız edici ve sağlığa zararlı maddelerdir.

Sektöründe etkin bir şekilde hizmet vererek, profesyonel temizlik anlayışını ekip ve ekipmanları ile hizmete dönüştüren kartal ev temizliği olarak evinizi güvenilir, titiz ve tecrübeli personeller ile kolaylıkla temizleyebilmekteyiz.

Vakumlu süpürgeler, endüstriyel cam silme ekipmanları, profesyonel temizlik ilaçları gibi tam donanımlı bir şekilde evinizi temizleyecek olan temizlik şirketimiz, evinizin sterilizasyon işlemini kısa sürede tamamlayarak anahtar teslim memnuniyet ve hizmet vermektedir.

Profesyonel Kartal Ev Temizliği Destekleri

Kartal ev temizliği sektöründe seçkin ve rüştünü ispatlamış bir şirkettir.

Memnuniyet seviyesinin yüksek olması profesyonel ve tecrübeli çalışma arkadaşları ve hizmet odaklı prensiplerden geçmektedir.

Sağlığınızı ve evinizin temizliğini en az sizin kadar önemseyen bir temizlik anlayışı ile hizmet verildiğinden ulusal çapta da adını duyurmayı başarmıştır.

Kartal Temizlik İşlemlerinde Yüzey Farkı

Yeni nesil temizlik ekipmanlarını aktif olarak kullanarak kökten çözüm sunan profesyonel işlemler, evinizde gözle görülmeyen mayt adı verilen mikropları da yok etmektedir.

Cam silme, zemin ve duvar silme, mutfak dolaplarının ve kapıların temizliği, tuvalet ve banyo temizliği gibi her yüzeye uygun ürünün kullanılması, her mekana farklı işlemin yapılması gerekmektedir.

Bu sebepten ötürü kartal ev temizliği inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası tozlanan evinize temizlik yahut ev değişikliğinden ötürü ihtiyaç duyulacak temizlik hizmetini de sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL