thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kazasker Koltuk Yıkama İle Derinlemesine Temizlik

Kazasker Koltuk Yıkama İle Derinlemesine Temizlik

12 Ara

Kazasker Koltuk Yıkama İle Derinlemesine Temizlik

Ev temizliğinin en zahmetli kısımlarından biri de koltuk temizliğidir. Deterjanlı su ve bezle yapılacak evde yapılabilecek temel temizlik geçici ve yüzeysel olarak koltukların temiz görünmesini sağlayabilmekle birlikte, lekelerin çıkmak yerine derine işlemesi, toz ve kirlerin çamurlaşarak koltuğun rengini bulanıklaştırması gibi olumsuz sonuçlara yol açma ihtimali fazladır. Üstelik ev tozları ve akarlarının barınma ve üreme için sıklıkla tercih ettiği noktalar olan koltuklarda yapılacak yüzeysel bir temizleme işlemi ile sağlığımıza zarar veren ve alerjik etkiler yaratan bu minik canlılardan tamamen kurtulmak mümkün değildir. Kazasker koltuk yıkama hizmetini profesyonel olarak yapan firmamız makineler ve doğru deterjanlar kullanarak koltuklarınızın hem derinlemesine temizlenerek ilk günkü canlılık ve parlaklığına kavuşmasını sağlamakta, hem de akarları koltuğunuzdan tamamen uzaklaştırarak sağlığınızı tehdit etmeyen oturma alanları meydana getirmektedir.

Kazasker Koltuk Yıkama İle Yıpranmadan Koltuk Temizliği

Evde kullanıcıların kendileri tarafından ya da profesyonel olmayan yardımcılar tarafından gerçekleştirilecek koltuk temizliğinde derinlemesine temizlik sağlanamamasının yanı sıra oluşabilecek en önemli risklerden biri de koltuk kumaşı ve dokusunun zarar görmesidir. Gerek temizlik bezinin gerekse silme ya da leke çıkarma işleminde kullanılan deterjanların doğru seçilmemesi koltukların yıpranmasına neden olmaktadır. Kazasker koltuk yıkama işlerinizde firmamızın güvencesini tercih ettiğiniz takdirde ücretsiz keşif ile yerinde inceleme yapılarak koltuklarınız analiz edilmekte ve uygun temizleme teknikleri ve malzemeleri tespit edilmektedir. Kullanılan araç ve malzemelerin koltuğun boyasını ve dokusunu bozmamasına özen gösterilmektedir.

Kazasker Koltuk Yıkamada Profesyonel Hizmet

Kazasker koltuk yıkama hizmetini profesyonel elemanları yardımıyla yürütmekte olan firmamız yıpranmamış, sağlıklı ve temiz koltuklara sahip olmanıza katkıda bulunmaktadır. Koltuk yıkama işlemi, kullanılacak yöntem ve malzemenin seçilmesinden yıkanan koltukların kurutulması aşamasına kadar sürecin tamamında işçilikte özen gösterilerek ve kaliteli bir şekilde tamamlanmaktadır. Koltuklarınız tamamen kirlerinden arınıncaya dek yıkama işlemi sürdürülmekte, yıkamadan kalan su makineyle mümkün olduğunca çekilerek koltuğun çabuk kuruması sağlanmaktadır. Bu sayede iyi temizlenmiş ve çabuk kurumuş koltuklarda aynı zamanda kötü koku ve nem kaynaklı lekelenme ile karşılaşılmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL