thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kozyatağı Yerinde Halı Yıkama Çözümleri

Kozyatağı Yerinde Halı Yıkama Çözümleri

12 Ara

Kozyatağı Yerinde Halı Yıkama Çözümleri

İstanbul’un en hareketli ve kalabalık semtlerinden birisi olan Kozyatağı’nda çok uzun zamandır halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarınız özenle yıkanmakla beraber alternatif modern çözümler de firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Özellikle işyerlerinde ofislerde veya evlerde yer alan halıların taşınması işlemlerinden bıktıysanız firmamızın size sunmuş olduğu yerinde halı yıkama çözümlerine yönelebilirsiniz. Böylece Kozyatağı yerinde halı yıkama opsiyonları ile birlikte halılarınız taşınma gibi işlemlere tabii tutulmadan kısa bir süre içerisinde istenen hijyen standartlarına kolaylıkla getirebilmektedir. Bu uygulamanın en büyük avantajlarından birisi nakliye masraflarından kısılması ve ekonomik bir şekilde kaliteli çözümlerin size sunulmasıdır.

Kozyatağı Yerinde Halı Yıkama Yöntemleri

Çok farklı alternatif uygulamalarla beraber Kozyatağı’ndaki müşterilerimize hitap etmekteyiz. Tamamı alanında uzman olan deneyimli bir kadro ile hizmet verdiğimiz için halılarınız deforme olmadan en kirli olan halılar bile kolaylıkla yerinde yıkama çözümleriyle temizlenebilmektedir. Kozyatağı yerinde yıkama uygulamalarımız arasında kuru köpüklü olan yıkama ön planda bulunmaktadır. Halılar ıslak bir şekilde yıkandığında genellikle kurutulma işlemi zaman alabilmektedir. Bu sebeple Kozyatağı yerinde halı yıkama çözümleri uygulanmak istendiğinde genellikle kuru köpüklü yıkamayı tavsiye etmekteyiz. Böylece halılar bünyesine nem ve su işlemediğinden dolayı kısa sürede istenen hijyen standartlarına yükseltilebilmektedir. Ayrıca firmamızın sunmuş olduğu en kaliteli çözümlerden birisi de buharlı halı yıkama uygulamasıdır. Özellikle küçük bebeklerin bulunduğu evlerde ve alerjik reaksiyonu bulunan hastaların yer aldığı barınma alanlarında mutlaka buharlı halı yıkama çözümümüzü tercih etmelisiniz. Yüksek oranda buhar çıkartma kapasitesine sahip olan modern cihazlarla beraber halılar kolaylıkla temizlenebilmektedir.

Hijyenik Kozyatağı Yerinde Halı Yıkama Uygulamaları

Halıların yıkanması ve temizlenmesi noktasında en çok dikkat edilmesi gereken meselelerden birisi de hijyen standartlardır. Çünkü halılar yerde bulunduğundan dolayı tozu bünyesine çekmekte bir süre sonra gözeneklerin içerisine hapsolan tozlar bakteriler ve halı akarları evdeki hijyen standartlarını minimum seviyelere indirmektedir. Bu sebeple firmamızın sunmuş olduğu Kozyatağı yerinde halı yıkama uygulamalarının tamamında son derece kaliteli deterjanlar ve çözümler kullanıldığı için halıların gözeneklerine işleyen bütün bakteriler ve halı akarları ortadan kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL