thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Maltepe Ev Temizliği

Maltepe Ev Temizliği

12 Ara

Maltepe Ev Temizliği

Maltepe Ev Temizliği Taleplerinde Güvenilir Çözüm Ortağınız

Evler kişilerin en önemli yaşam alanlarıdır. Aynı zamanda en çok kullanılan alanlardır. Bununla birlikte günümüzde çalışma şartları oldukça ağırdır ve kişilerin hem kendilerine hem de sevdiklerine zaman ayırmaları zorlaşmaktadır. Bunun üzerine bir de ev temizliği eklendiği zaman çok daha yorucu bir al almaktadır. Bu yüzden insanlar profesyonel manada ev temizliği desteği alma ihtiyacı duymaktadırlar. Maltepe ev temizliği hizmetlerimiz dahilinde evlerinizi tertemiz ediyoruz.

Maltepe Ev Temizliği Uygulamalarımız

Maltepe ev temizliği hizmetlerimiz kapsamında öncelikle temizlik yapılacak alan kontrol edilir ve ona göre temizlik malzemeleri temin edilir. Daha sonra mutfak, banyo, tuvalet, odalar, salon, balkon, camlar, duvarlar, yavanlar komple temizleme işlemine tabi tutulur.

  • Mutfak temizliğinde talep edilirse dolapların içleri de boşaltılarak her alan ve her ürün tek tek temizlenir. Buzdolabı ve diğer beyaz eşyalar temizlenerek hijyene kavuşturulur. Ocak, lavabo ve tezgah uygun biçimde temizlenir. Daha sonra da duvarlar ve yerler silinir.
  • Banyo ve tuvaletlerin temizliği esnasında bütün alan dezenfekte edilir. Mikrop taşıma olasılığı olan klozet, lavabo, duşakabin gibi alanlar hassasiyetle temizlenir. Lavabolarda, fayanslarda varsa kireçlenmeler, sararmalar arındırılarak parlatılır. Ardından da diğer banyo, tuvalet ekipmanları temizliğe tabi tutulur.
  • Odaların ve salonun temizliğinde mobilyalara büyük önem gösterilir. Onların özelliklerine uygun temizlik malzemeleri seçimi yapılır. Bütün alan ve eşyalar, elektronik aletler dahil özenle temizlenir.
  • Cam temizliğinde camların hem içi hem dışı gerekli deterjanlarla temizlenir.
  • Balkon temizliğinde yerler ve korkuluklar hassas biçimde temizliğe tabi tutularak varsa fayansların lekeleri parlatılır.
Göztepe Temizlik Şirketi
Göztepe Temizlik Şirketi

Maltepe Ev Temizliğinde Profesyonel Destek Ayrıcalığı

Maltepe ev temizliği kapsamında uzman ekiplerimiz evlerinizi özenle temizleyecek, pırıl pırıl bir halde, en kısa sürede kullanımınıza hazır hale getirecektir. Sizlere de sevdiklerinizle güvenle vakit geçirme ayrıcalığı doğacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL