thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama

Halı yıkama
11 Kas

Maltepe Halı Yıkama

Yüzyıllardır evlerde ve iş yerlerinde yer kaplaması olarak çok farklı kalitede ve materyalde üretilen halılar kullanılmaktadır.

Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Maltepe Halı Yıkama Çözümleri

Yün, akrilik ve daha pek çok malzemeden üretilmekte olan halılar çok farklı renk tercihleri ile de halıların zaman içerisinde kullanıldığı bölgenin iklim ve şehir yapısına bağlı olarak çeşitli şekillerde kirletmektedir.

Halı akarları, toz ve daha pek çok gözle görülmeyen materyalin halıların gözeneklerin genişlemesi ile halılar canlılığını ve görünümünü kaybetmektedir.

Özellikle sağlık açısından da zararlı olan bu durumun firmamız tarafından sunulan halı yıkama hizmeti ile telafisi oldukça kolaydır. İletişime geçildiğinde çok farklı konseptlerde halı yıkama hizmeti sunularak halılarınız ilk günkü gibi canlı ve temiz bir halde size teslim edilecektir.

Halı yıkama

Halı Yıkama Formatları Nelerdir?

Firmamız son derece titiz davranarak halı yıkama öncesi bütün halıların öncelikli olarak doku testini yapmaktadır. Hangi materyalden imal edildiği tespit edildikten sonra halının metrekaresine göre uygulanacak olan şampuan ve deterjan çözümleri oldukça hassas bir şekilde karışım haline getirilmektedir.

Bu aşamayla birlikte halıların temizliğine geçilmekte ön temizlikte halının üstünde bulunan ve dokusuna işleyen bütün tozlar çok yüksek derecede vakumlama kabiliyetine sahip olan sanayi tipi makinelerle çekilmektedir.

Oldukça önemli olan bu aşama aslında halının hijyeni ve temizliği noktasında da son derece öne çıkan bir uygulamadır.

Aksi takdirde ıslak temizlik noktasında halının dokusundaki bütün tozlar yapışacağından dolayı gerçek anlamda temizlik zaten meydana gelmeyecektir.

Buna dikkat eden firmamız en kaliteli şampuanlarla ve deterjanlarla halıyı temizlemeye geçtiğinde son derece ağır olan makineler devreye girmektedir.

Buna rağmen halının İplik ve doku yapısına hiçbir şekilde zarar verilmemekte ve halı deforme olmadan canlı bir görünüme kavuşmaktadır. Son aşamada da halının kurutulması işlemine geçilip halı paketlenmektedir.

Halı yıkama

Ekonomik Halı Yıkama Yöntemleri

Kaliteli bir ekip tarafından son derece titiz bir şekilde halı yıkama yapılmakla birlikte her bütçeye hitap eden fiyatlarla da geniş bir müşteri profiline hitap edilmektedir.

Bu şekilde evler ve iş yerleri için çok kaliteli ve farklı çözümlerle yüz güldüren hizmetler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL