thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Polonezköy Buharlı Ev Temizliği

Polonezköy Buharlı Ev Temizliği

11 Kas

Polonezköy Buharlı Ev Temizliği

Son yıllarda sıklıkla kullanılan bir sistem olan buhar makinesi ile temizlik yapılması firmamız tarafından Polonezköy bölgesinde de sunulmaktadır.

Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Polonezköy Buharlı Ev Temizliği

Bölgede ikamet gerçekleştiren birçok vatandaşımız tarafından evlerinde tam bir hijyen sağlayan temizlik talep edildiğinde bu yöntem ile temizlik sağlanarak istenilen hijyen oluşturabilir.

Firmamız Polonezköy buharlı ev temizliği sistemlerinde en zor alanlarda bulunan kirleri dahi temizleyerek %100 hijyen oluşturmaktadır.

Bu temizlik işlemlerinde buharın yoğun etkisi sayesinde mikropların öldürülmesi ve tüm kirleri yumuşatılarak ortamdan sökülmesi sağlanmaktadır.

En Zor Alanlarda Polonezköy Buharlı Ev Temizliği

Evler inşa yapıları noktasında birçok farklı köşe, dip ve dar alanlara sahip yapılardır.

Bu yapılarda her köşenin etkili bir şekilde temizlenerek tam bir hijyen oluşturulması için firmamız buharlı ev temizliği yöntemini kullanmaktadır.

Polonezköy bölgesinde firmamızdan bu talepte bulunan müşterilerimiz için ağır kimyasallar ve yoğun dezenfektanlar kullanmak yerine buharlı temizlik yöntemini sunuyoruz.

Firmamız, Polonezköy buharlı ev temizliği işlemlerinde sıcak buhar sağlayan makineler ile temizlik gerçekleştirirken ortamda bulunan tüm mite, küf, bakteri, mantar ve polen gibi hastalık etmenlerini yok ederek alerjenleri ortadan kaldırmakta ve kusursuz bir temizlik sağlamaktadır.

Buharlı Ev Temizliği

Farklı Ev Bölümlerinde Polonezköy Buharlı Ev Temizliği

Evlerde özellikle çok yoğun bir şekilde kirlenim gösteren mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlarda mikroorganizma birikmesi çok daha yoğun olmaktadır.

Özellikle bu gibi bölümlerin zemin ve duvarlarında oluşabilecek kirliliklerin net bir şekilde ortadan kaldırılması için yoğun deterjanlar kullanılması ve ovma gibi zor işlemlerin yapılması yerine Polonezköy buharlı ev temizliği yöntemi ile %100 bir hijyen sağlanabilir.

Sistem yüksek buhar etkisi ile birlikte tüm zararları ortadan kaldırırken maddiyat ve sağlık açısından avantaj sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL