thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Sahrayıcedit Ev Temizliği İhtiyaçlarında Güvenilir Çözüm Ortağınız

Sahrayıcedit Ev Temizliği İhtiyaçlarında Güvenilir Çözüm Ortağınız

12 Ara

Sahrayıcedit Ev Temizliği İhtiyaçlarında Güvenilir Çözüm Ortağınız

Evler en önemli yaşam alanlarıdır. Bu yüzden kullanım oranları diğer yapılara nazaran çok daha fazladır. Kullanıma dayalı olarak da temizlik ihtiyacı oldukça faza olur. Sahrayıcedit ev temizliği hizmetlerimiz kapsamında evlerinizi dip köşe temizliyor, sevdiklerinizle beraber yaşayabileceğiniz hijyenik ve ferah alanlar kazanmanızı sağlıyoruz. Günümüzde çalışma hayatı son derece yoğundur. Kadınların da çalışma hayatına girmesiyle birlikte ev temizliği hizmeti alma talebi artmış, kişiler en mahrem alanlarını rahatlıkla güvenebilecekleri kişilerin arayışı içine girmişlerdir. Firmamız bu noktada müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile dikkat çekmekte, müşterilerinin güvenini kazanmış biçimde temizlik hizmeti vermektedir. İşinde uzman ve profesyonel ekibimiz evlerinizi temizlerken sizlere de boş vakitlerinizi dilerseniz kendinize dilerseniz sevdiklerinize ayrıma imkânı doğmuştur.

Sahrayıcedit Ev Temizliği Uzman ve Tecrübeli Ekip Hizmeti Sunar

Ev temizliklerinde çeşitli püf noktalar vardır ve temizlik sırasında bunlara özen gösterilmesi gerekir. Örneğin her odada, her alanda kullanılacak temizlik malzemeleri değişebilir. Farklı kumaş türlerinde farklı temizlik malzemesi gerekebilir. Elektronik eşyaların, beyaz eşyaların her birinin kendine özel temizlik talimatı olabilir. Cam yüzeylerin kaplamalı olup olmamasına göre değişik temizlik ürünleri kullanılma zarureti doğabilir. Bütün bunları tespit etmek ise profesyonellik gerektirir. Uzman ekibimiz Sahrayıcedit ev temizliği kapsamında hangi ürününüze hangi temizlik ürününün uygun olacağını tespit edebilecek ve ona göre tercih yapacaktır. Bu sayede ürünleriniz hem daha iyi temizlenmiş olacak hem de yıpranmamış olacaktır.

Sahrayıcedit Ev Temizliği En Uygun Zamanda Hizmetinizdedir

Sahrayıcedit ev temizliği hizmetlerimiz kapsamında evlerinizin eşyalı olup olmaması fark etmeksizin temizlik yapıyoruz. Dilerseniz bütün eşyalarınız ile birlikte evlerinizin duvarlarını, zeminlerini, pencerelerini, balkonlarını, mobilyalarını, beyaz eşyalarını ve diğer alanları temizliğe tabi tutuyor dilerseniz de boş, tadilattan çıkmış, inşaat aşaması yeni tamamlanmış evleriniz kaba ve ince temizliğe tabi tutuyoruz. Her noktayı dezenfekte ederek eşyalarınızın zarar görmesini engelleyerek temizliyor, pırıl pırıl alanlar sunuyoruz. Üstelik ev temizliği işlemlerini sizin müsait olduğunuz ve talep ettiğiniz zamanda yapıyor, icabında sizin işlerini aksatmayacak biçimde tertemiz halde size sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL