thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Sahrayıcedit Günlük Ev Temizlik Personeli İhtiyaçlarına Modern Çözümler

Sahrayıcedit Günlük Ev Temizlik Personeli İhtiyaçlarına Modern Çözümler

hızlı cami temizliği hizmetleri için
2 Şub

Sahrayıcedit Günlük Ev Temizlik Personeli İhtiyaçlarına Modern Çözümler

İstanbul’un en elit semtlerinden biri olan Sahrayıcedit semtinde uzun zamandır temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Geniş konseptte sunmuş olduğumuz temizlik çözümlerimiz evlerden işyerlerine kadar bütün yapıları kapsamaktadır.

Ancak en detaylı temizliklerin yapılması gereken evlerde istenen kalitede temizlik standartlarının sağlanabilmesi için temizlik personeli temin edebilmekteyiz.

Kurumumuz tarafından sürekli olarak eğitilen ve temizlik konusunda uzmanlaşmış olan personelimiz evlerinizi günlük olarak temizleyebilmektedir. Böylece Sahrayıcedit günlük ev temizlik personeli ihtiyacınız olduğunda kurumumuzla telefon vasıtası ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sahrayıcedit Günlük Ev Temizlik Personeli Esnek Çalışma Saatleri

Evinizin temizliği noktasında firmamızın sağlayacak olduğu personel sizin için uygun olan saatlerde gelerek temizlik işlemlerini yapacaktır.

Bu noktada rezervasyon yaptırdığınızda çalışma saatlerini siz belirleyebilirsiniz.

Talep ettiğiniz takdirde gün boyu mesai saatleri içerisinde eviniz temizlenebilirken arzu etmiş olduğunuz farklı saatlerde de temizlik personeli teminine gidilebilir.

Ayrıca yarım gün temizlik hizmeti verilerek evinizin bütün bölgeleri hızlı bir şekilde hijyen standartlarına yükseltilebilir.

Sahrayıcedit günlük ev temizlik personeli ihtiyaçlarınızda evin bütün odalarının temizlik uygulamalarına tabi edebileceğiniz gibi belirleyecek olduğunuz özel lokasyonları temizletebilirsiniz.

Kaliteli Sahrayıcedit Günlük Ev Temizlik Personeli Çözümleri

Firmamız tarafından ev temizlik hizmeti için sunulacak olan personeller devamlı olarak evinize gelebileceği gibi sizin belirleyecek olduğunuz temizlik personeli istediğiniz saatlerde sadece size hizmet verebilmektedir.

Son derece detaylı bir şekilde sunmuş olduğumuz temizlik hizmetlerinde ev içerisindeki bütün eşyalar ve objeler temizlenmektedir.

Arzu ettiğinizde günlük olarak halılarınız ve yer kaplamalarınız süpürülürken koltuk temizliği ve mobilya bakımı da yapılmaktadır.

Bu noktada tamamen sizin ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre hizmet sunacak olan personelimiz ayrıca mutfak, banyo, tuvalet gibi bölgelerin temizliğine de günlük olarak gerçekleştirmektedir.

Pek çok çocuklu aile ve astım hastası veya alerjik hastalığı bulunan müşterilerimiz buharlı temizlik çözümlerini de talep etmektedir.

Bu gibi durumlarda günlük temizlik konseptinin içerisine farklı alternatif uygulamaları yerleştirebilmekteyiz. Sahrayıcedit günlük ev temizlik personeli ihtiyaçlarınızda kurumumuz faturalı bir şekilde hizmet sunarken son derece ekonomik fiyatlar belirlemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL