thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Samandıra Yerinde Halı Yıkama

Samandıra Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkama
11 Kas

Samandıra Yerinde Halı Yıkama

Kimi zaman ev ve işyerlerinde kullanılan halılar zemine sabitlenmiş bir şekilde veya duvardan duvara kaplanmış bu şekilde kullanılabilirler.

Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Bu şekilde kullanımı görülen halıların temizlik işlerinin yapılması yerinde gerçekleştirmesi gereken bir hizmettir.

Mikroplardan Arındıran Samandıra Yerinde Halı Yıkama

Bu hizmet için firmamız Samandıra yerinde halı yıkama işlemleri gerçekleştiriyor.

Bu işlemler sayesinde ev ve işyerlerinde sabit bir şekilde kullanılan halaların tüm mikroplardan arındırılması ve temiz bir görünüme kavuşturularak tekrar sağlıklı şekilde kullanılması mümkün oluyor.

Bu işlem için özel olarak kullandığımız makineler ve dezenfektanlar hassas bir işlem sağlıyor.

Halı yıkama

Samandıra Yerinde Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Ev veya iş yerlerinizde sabit bir şekilde kullandığınız halılarda temizlik işleminin sağlaması için firmamızla bağlantıya geçerek talepte bulunduğunuzda firmamız, en uzman personellerimiz ve özel sistemlerimizi adresinize yönlendirmektedir.

Samandıra bölgesinde tüm adreslere ulaşım sağlayarak sistemlerimizi bulunduğumuz yere yönlendiriyoruz.

Halılarınızda öncelikle yüzeysel kirlerin ve tozların arındırılması için süpürme işlemi yapıldıktan sonra derinlemesine bir şekilde işleyecek temizlik malzemeleri ile tüm kirler uzaklaştırarak Samandıra yerinde halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Buharlı halı yıkama işlemlerinde profesyonel olarak kullanılan makinemiz ile birlikte duvardan duvara halılarınız tamamen temiz bir hale getiriliyor.

En Uygun Fiyatlarla Samandıra Yerinde Halı Yıkama

Ekstra bir temizlik hizmeti olarak verilen Samandıra yerinde halı yıkama hizmetleri yüksek bir fiyata sahip olmamakla birlikte firmamız tarafından en uygun rakamlarla sunulmaktadır.

İşletmemizin temel politikaları arasında bulunan uygun fiyatlarla kaliteli hizmetin verilmesi Samandıra bölgesinde yer alan tüm müşterilerimiz için geçerli olan bir durumdur.

Bu sayede ev veya işyerlerinde yerde sabitlenmiş veya duvardan duvara kaplanmış bir şekilde bulunan halılar için tüm müşterilerimiz firmamızdan bu hizmeti talep edebilir ve derinlemesine bir temizlik gerçekleştirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL