thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Şekerpınar Dış Cephe Cam Temizliği

Şekerpınar Dış Cephe Cam Temizliği

11 Kas

Şekerpınar Dış Cephe Cam Temizliği

Şekerpınar Dış Cephe Cam Temizliğinde Kaliteli Uygulamalar

Çok uzun zamandır bulunduğumuz bölgede hizmet vererek binaların dış cephesinin temizliğine katkı sunmaktayız. Bilindiği üzere binaların iç cephesi genellikle amatörce temizlenebilmektedir. Ancak dış cepheler tamamen profesyonel temizlik hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Şekerpınar bölgesinde sunmuş olduğumuz dış cephe temizliği betonarme binalar cam kaplı binalar metal iskeletli binalar ve daha pek çok farklı yapıdaki binaların dış cephesinde uygulanabilmektedir. Şekerpınar Dış Cephe Cam Temizliği uygulamalarımızdan faydalanmak için telefon vasıtasıyla bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Şekerpınar Dış Cephe Cam Temizliği Uygulamalarında Pratik Çözümler

Randevulu bir şekilde hizmet verdiğimizden dolayı firmamız ilk önce bizimle iletişime geçtiğinizde binanızla alakalı bir fizibilite çalışması yapacaktır. Bunun neticesinde binanın dış cephe yüzey genişliği ve yapı malzemesine uygun olarak belirlenmiş olan kimyasallarla teknik bir kadro erişim sağlayarak oldukça kısa bir sürede dış cephe temizliğini bitirecektir. Dış cephe temizliğinde nano teknoloji olan kimyasal ürünler kullanıldığı için yağmur kar suyu gibi istenmeyen unsurların akışkanlığı artırılmakta ve binaların dış cephesinin temiz kalması sağlanmaktadır. Ayrıca en yüksek binalarda vinç iskelet sistemi ve dağcılık gibi operasyonel çözümler de Şekerpınar Dış Cephe Cam Temizliği uygulamalarımız arasında yer almaktadır.

Göztepe Temizlik Şirketi
Göztepe Temizlik Şirketi

Şekerpınar Dış Cephe Cam Temizliği Çözümlerinde Ekonomik Fiyat

Özellikle yol kenarlarında yoğun trafiğin olduğu yerlerde bulunmakta olan binaların dış cephesi maksimum 6 ay içerisinde temizlik ihtiyacı ortaya çıkartmaktadır. Binaların dış cephesindeki temizlikte arındırılması zor olan kirler için farklı çözümler üretmekte olan firmamız çevreye ve insan sağlığına duyarlı kimyasallar ile temizlik işlemini gerçekleştirmektedir. Şekerpınar Dış Cephe Cam Temizliği çözümlerimizde kalite standartlarından taviz vermeden son derece ekonomik fiyatlar belirleyerek her bütçeye hitap eden farklı bir çözüm bulundurmamaktayız. Böylece Şekerpınar lokasyonundaki bütün binaların dış cephesinin daha güzel bir görünüme kavuşması için çaba göstermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL