thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Şile Temizlik Şirketleri

Şile Temizlik Şirketleri

1 Oca

Şile Temizlik Şirketleri

Şile temizlik şirketleri arasında kalitesi ile parmakla gösterilen şirketler arasında yer alıyoruz.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Sunmuş olduğumuz temizlik hizmetlerimizin çeşitliliği ile biliniyor ve iyi gününüzde, zor gününüzde her zaman evlerinize, ofislerinize maksimum hijyeni getiriyoruz. Hizmetlerimizin hepsi profesyonel ekibimiz tarafından veriliyor olup günün her saati bizlerle iletişim kurarak hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.

Şile Ev Temizliği ve Şile Villa Temizliği

Şile ev temizliği ve şile villa temizliği hizmetimizde evlerinize ve villalarınıza profesyonel ekibimiz ile maksimum hijyeni getiriyor sizler için daha sağlıklı ortamlar hazırlıyoruz. Profesyonel ekibimiz bu hizmetimizi yerine getirirken gerekli olan makineleri ve temizlik ürünlerini kullanarak evinizde tam zamanında hijyeni sağlamaktadır. En kısa sürede maksimum temizlik sağlayan satılı şirketler arasındayız.

Şile Dış Cephe Cam Temizliği

Şile dış cephe cam temizliği hizmetimizin ehemmiyeti bizlerde ayrı bir yere sahip olmaktadır. Güvenlik tedbiri bakımından büyük önem gerektiren bu hizmetimizi yalnızca dış cephe cam temizliği konusunda tecrübeli olan ekibimiz yerine getirmektedir. Profesyonel ekibimiz camlarda kullanılması gerekilen temizlik ürünlerini önceden bildiklerinden dolayı en kısa sürede temizlenmiş camlara kavuşabilirsiniz.

Şile Ofis Temizliği

Şile ofis temizliği hizmetimizde Şile ve çevresinde yer alan ofislerde temizlik hizmetimizi profesyonel ekibimiz aracılığıyla sunmaktayız. Zamanınızın büyük bir çoğunluğunu geçirmiş olduğunuz ofislerde disiplinli ve özverili bir biçimde çalışan ekibimiz sizlere daha sağlıklı bir ortamda çalışabilme imkânı tanımaktadır. Bu konuda gerekli donanımların hepsine sahip olan ekibimiz hizmetini en kısa sürede tamamlayarak çalışmalarınıza devam edebilmenizi sağlarlar.

Şile Cam Temizliği

Şile cam temizliği hizmetimizde evlerinize, villanızda veya ofisinizde yer alan camların temizliğini sağlamaktayız. Güvenlik tedbiri gerektirdiği gibi kaliteli hizmette isteyen cam temizliğinize şirketimiz talip olmakta ve sizlere bu kaliteli hizmeti tanıtmak istemekteyiz. Cam temizliğimizde kullanmış olduğumuz malzemeler tamamen doğal malzemeler olup, camlarınıza zarar vermez ve maksimum cam temizliğini sağlar. Misafirlerinizi evinizde ağırlarken cam temizliğiniz ile gözleri büyüleyebilirsiniz.

Şile Halı ve Koltuk Temizliği

Şile halı ve koltuk temizliği hizmetimiz kapsamında halılarda ve koltuklarda yer alan zararlı ve hasta yapıcı bakterilerden sizleri kurtararak, daha sağlıklı ortamlar oluşturmaktayız. Halı ve koltuk temizliği tecrübe gerektiren bir iş olduğundan dolayı yalnızca halı ve koltuk temizliğinde bilgili olan ekiplerimiz bu alanda çalışırlar. Halınızı ve koltuğunuzu gerekli olan tüm temizlik aşamalarından geçirdikten sonra sizlere teslim ederler.

Şile Yerinde Halı Yıkama

Şile yerinde halı yıkama hizmetimiz yıllardır sizlere hizmet veriyor olup bu hizmetimiz ile ilgili olumlu geri bildirimler alarak işlerimizi büyük bir mutlulukla devam ettiriyoruz. Yerine halı yıkama hizmetimizde ekiplerimiz gerekli olan makineleri ve temizlik malzemelerini yanlarında getirerek halılarınızda temizlik sağlarlar. Doğal halı şampuanlarım ile halılarınıza zarar vermez ve gerekli olan yıkama işlemlerine tabi tutarlar.

Şile Fabrika Temizliği

Şile fabrika temizliği alanında vermiş olduğumuz hizmet ile sadece fabrikalarda hijyeni sağlamakla kalmıyoruz. Fabrikalar binlerce insana ulaşılan ürünlerin üretildiğini, paketlendiği yerler olduklarından dolayı fabrika temizliği işimizde binlerce insanı düşünerek disiplinimize önem veriyoruz. Gerekli olan makinelerimiz ve temizlik ürünlerimiz yardımı ile fabrikalarda maksimum hijyeni sağlıyoruz.

Şile Okula Temizliği

Şile okul temizliği hizmetimizde çocuklarımız daha hijyenik bir alanda eğitim alsın, değerli öğretmenlerimiz de daha hijyenik bir alanda eğitim verebilsin diye elimizden geleni ardımıza koymuyoruz. Temizlik malzemelerimiz ve makinelerimiz ile okullarda koridorlarda, sınıflarda, tuvaletlerde en ekonomik fiyatlara en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Şile Yangın Sonrası Temizlik

Şile yangın sonrası temizlik hizmetimizi tanıtmadan önce geçmiş olsun diyor ve kaliteli hizmet anlayışımızı bu alanda da sizlere sağlıyoruz. Zorlu bir dönemden geçen evinizi, ofisinizi yangından kalan her türlü pislikten ve kirden arındırarak sizlere yangını unutturuyoruz. Hizmetimiz için bizlere telefon numaramız üzerinden ulaşmanız yeterlidir.

Şile Gemi Yat Temizliği

Şile gemi yat temizliği hizmetimizde gemileriniz ve yatlarınızda maksimum hijyeni sağlıyor ve böylece sizler için daha hijyenik ortamlar hazırlıyoruz. Gemilerde ve yatlarda temizlik hizmetimizi tam zamanında vererek işinizin aksamasını önlüyor ve maksimum temizliği sağlanmış olan geminizi, yatınızı sizlere teslim ediyoruz.

Şile Su Baskını Temizliği

Şile su baskını temizliği konusunda öncelikle geçmiş olsun diyor ve evinizde su baskınından kalan tek bir iz bırakmamak için kaliteli hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Su baskını sonrası evinizde oluşan eşya kirliliği, yer kirliliği gibi sorunların üstesinden geliyor ve evininizdeki yer döşemesini zarar görmeden kurtarmaya çalışıyoruz. Evinizde su baskını olur olmaz bizlerle en kısa sürede irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL