thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Sultanbeyli Temizlik Şirketleri

Sultanbeyli Temizlik Şirketleri

1 Oca

Sultanbeyli Temizlik Şirketleri

Sultanbeyli temizlik şirketleri arasında kalitesi ve temizlik anlayışı ile en sevilen ve tanınan temizlik şirketi olmayı başardık.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

7/24 profesyonel hizmet kalitemiz ile evinize, ofisinize vb. birçok alana temizliği ve hijyeni getiriyoruz. Hizmet ilkelerimizden olan müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz ve ekiplerimizi bu konuda bilgili ve temizlik kuralları açısından disiplinli kişiler arasından seçiyoruz.

Sultanbeyli Ev Temizliği ve Sultanbeyli Villa Temizliği

Sultanbeyli ev temizliği ve Sultanbeyli villa temizliği hizmetimiz ile hijyeni ayaklarınıza kadar getiriyoruz. Profesyonel ekiplerimiz bizlerden hizmet almak istediğiniz andan itibaren gerekli donanımı toplayıp en kısa sürede evinize veya villanıza gelerek işlerinde ne kadar profesyonel olduklarını gözler önüne seriyorlar.

Sultanbeyli Dış Cephe Cam Temizliği

Sultanbeyli dış cephe cam temizliği bilinenin aksine basit bir iş değildir ve mutlaka profesyonel gerektirmektedir. Özellikle temizlik şirketleri cam temizliğinin üzerinde durmaz ve camlarda tamamen hijyeni sağlayamazlar. Bizler şirketimiz bünyesinde vermiş olduğumuz cam temizliği hizmetimizde daha önceden bu hizmeti birçok kere vermiş, cam ilaçları konusunda tecrübeli olan bir ekip ile yapmaktayız.

Sultanbeyli Ofis Temizliği

Sultanbeyli ofis temizliği hizmetimiz ile şirketimiz artık bu hizmette tanınan ve aranan bir konuma gelmiştir. Gününüzün büyük bir bölümünü ofislerinizde geçirdiğinizi biliyor ve bu nedenle bu alanlarda olması gereken hijyeni ve temizliği sizlere sağlıyoruz. Ofis temizliği konusunda profesyonel olan ekibimiz ofislerinize sizlerin belirlediği süre içerisinde gelerek, en küçük ayrıntıya kadar tüm ofisin temizliğini yaparlar.

Sultanbeyli Cam Temizliği

Sultanbeyli cam temizliği hizmetimizde evlerinizde güvenlik tedbiri dolayısıyla temizleyemediğiniz veya temizlemeye vaktinizin olmadığı camların temizliğini yapmaktayız. Bu iş gerekli güvenlik tedbirlerini ve bilgi birikimini gerektirdiğinden dolayı bu alanda profesyonel olan ekibimizi sizlere yolluyoruz. Profesyonel kadrolarımız camlarınız için en uygun olan temizlik malzemesini de yanlarında getirerek size yük olmadan temizliklerini kısa sürede bitirirler.

Sultanbeyli Halı ve Koltuk Temizliği

Sultanbeyli halı ve koltuk temizliği hizmetimiz ile artık evlerinizde mikroplara ve zararlı mikroorganizmalara son veriyoruz. Şirketimiz bünyesinde yer alan halı ve koltuk temizliği konusunda profesyonel ekiplerimiz gerekli olan makineleri ve birbirinden farklı yıkama teknikleri ile halılarınızda ve koltuklarınızda maksimum hijyeni sağlarlar. Tüm yıkama işlemlerinin ardından halılarınız ve koltuklarınız kuruduktan sonra ücretsiz servis araçlarımız ile sizlere teslim edilir.

Sultanbeyli Yerinde Halı Yıkama

Sultanbeyli yerinde halı yıkama hizmetimizde halılarınızı halı yıkama merkezimize götürmeden bulunduğu yerde yıkamaktayız. Vakumlu ve buharlı makinelerimiz ile profesyonel ekiplerimiz halılarınızda maksimum hijyeni sağlarlar. Halınızın türüne göre temizlik malzemesi kullanıldığından dolayı halınızda asla solma, yıpranma, deforme olma gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız. Ekiplerimizin temizliğinin ardından halılarınızı camları açarak kurutabilirsiniz.

Sultanbeyli Fabrika Temizliği

Sultanbeyli fabrika temizliği hizmetimizde yine şirketimiz bünyesinde verilen ağır tecrübe isteyen hizmetlerimizden biridir. Fabrika temizliği konusunda başarısı ile tanınan ekibimiz, fabrikalarda yer alan makinelerin, yerleri, camların vb. alanların temizliğini gerekli olan temizlik ürünleri ile yerine getirirler. Özellikle fabrikalarda yer alan makinelerin temizliğinde oldukça titiz ve disiplinli davranıldığından dolayı fabrikada maksimum hijyen sağlanır.

Sultanbeyli Okul Temizliği

Sultanbeyli okul temizliği hizmetimizde önceliğimiz çocuklardır. Geleceğimiz olan çocukların ve değerli öğretmenlerimizin daha hijyenik bir ortamda eğitim almaları ve verebilmeleri için bu hizmetimizin yerini manevi olarak ayrı tutuyor ve hastalıkların bolca yayıldığı okullarda ki hastalıklara dur diyoruz. Bağışıklık sistemi açısından zayıf olan çocuklarımızın hastalıklardan korunması için profesyonel ekibimiz alerjik olmayan, doğal ürünler ile okullarda maksimum hijyeni sağlamaktadırlar.

Sultanbeyli Yangın Sonrası Temizlik

Sultanbeyli yangın sonrası temizlik hizmetimizden önce geçmiş olsun diyor ve yangın sonrası temizlik hizmetimizde kalitemizi elden bırakmadan yangına uğrayan mekânı küllerden, yanmış eşyalardan kurtarıyoruz. Herkesin başına gelebilecek bu afette, evinizi ofisiniz vb. alanınızı için elimizden geleni yaparak sizlere kaliteli hizmetimizi sunuyoruz.

Sultanbeyli Gemi Yat Temizliği

Sultanbeyli gemi yat temizliği hizmetimizde şirketimiz bünyesinde vermiş olduğumuz profesyonel hizmetlerimizden biridir. Bizlerden bu hizmeti almak istediğiniz zaman ekiplerimiz belirttiğiniz günde gelerek geminizin veya yatınızın temizliğini yapar ve tam zamanında sizler için hazır eder. Profesyonel ekibimiz bu konuda gereken özeni ve disiplini gösterecektir.

Sultanbeyli Su Baskını Temizliği

Sultanbeyli su baskını temizliği hizmetimizi tanıtmadan geçmiş olsun diyor ve evinizi su baskınından kaynaklı olan kirden, pis sudan arındırıyoruz. Afetler konusunda profesyonel olan ekibimiz bu noktada eviniz için ellerinden geleni yapacak ve evinizde kuruluğu sağlayacaktır. Oldukça zorlu bir hizmet olan bu hizmetimizi sizlere en ekonomik fiyatlar dâhilinde sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL