thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Ümraniye Halı Yıkama

Ümraniye Halı Yıkama

Göztepe Temizlik Şirketi
11 Kas

Ümraniye Halı Yıkama

Ev dekorasyonu noktasına en önemli eşyalar halılardır zira en küçük bireylerden en yaşlı fertlere kadar ev halkının sürekli olarak temas edeceği eşya grubu çeşitli modellerde üretilmiş olan halılar olmaktadır.

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Çok farklı İplik ve doku yapısına sahip olan halılar zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak kirlenmektedir. Halılarının kirlenmesi diğer eşyaların kirlenmesinden oldukça farklıdır.

Ümraniye Halı Yıkama Hizmetleri

Zira birçok eşya masif bir yüzeye sahip olduğu için çok kolay bir şekilde temizlenebilirken oldukça ince ipliklerden oluşmuş olan halının gözenekli yapısı birçok bakteri ve halı akarı dediğimiz gözle görülmeyen tozları içine hapsetmektedir.

Böyle olunca da astım, bronşit ve daha pek çok hastalık için potansiyel bir risk taşıyan halı mutlaka profesyonel bir şekilde temizlenmelidir.

Firmamız Ümraniye halı yıkama noktasında en modern uygulamaları müşterilere sunarak yüz güldüren hizmetlere imza atmaktadır.

Ümraniye Halı Yıkama Şirketi

Oldukça modern cihazlarla halılarının yıkanması ile birlikte çok kaliteli uygulamalar geliştirilerek her türlü halı da en yeni çözümler sunulmaktadır.

Bir telefon vasıtasıyla bizi ulaşıldığında ekibimiz gelip halıları evinizden alarak tesisimizdeki modern cihazlar vasıtasıyla temizlik işlemleri başlayacaktır.

İlk olarak yapılan işlemde halının doku yapısı tespit edilerek nasıl bir temizlik yapılacağı saptanmaktadır. Ön temizlik ile birlikte halının üstündeki tozlar sanayi tipi vakumlu makinelerle çekildikten sonra halının asıl yıkanması işlemine geçilmektedir.

Bunun öncesinde mutlaka halının doku tipi tespit edilerek hangi Ümraniye halı yıkama malzemesinin kullanacağına karar verilmektedir.

Böylece sulu ve şampuanlı bir şekilde halılar ağır iş makineleri ile birlikte temizlenerek kirlerden arındırılmaktadır. Bu işlemin ardından durulamaya alınan halılar kurutma kutusu denilen özel bölmelerde dinlendirilip kurutulmaktadır.

Ekibimiz tarafından son kontroller yapıldıktan sonra tekrar paketlenip evinize teslim edilmektedir.

Ümraniye Halı Yıkama Fiyatları

Hiçbir kalite standardından taviz vermeden en kaliteli Ümraniye halı yıkama şampuanları ve kimyasalları ile temizlenmekte olan halılar son derece uygun fiyatlara müşteriye teslim edilmektedir.

Bu noktada en modern hizmetler firmamız bünyesindeki kaliteli bir teknik ekip tarafından sunulmakta, yüz güldüren sonuçlarla evler daha hijyenik ve temiz hale getirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL