thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Ataşehir Temizlik Şirketleri

Ataşehir Temizlik Şirketleri

1 Oca

Ataşehir Temizlik Şirketleri

Ataşehir temizlik şirketleri ihtiyacına firmamız modern çözümlerle yanıt vermektedir.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Ataşehir semtinde uzun zamandır temizlik hizmetlerinde bir marka değeri olarak ön plana çıkmaktayız. Son derece deneyimli bir kadro ile birlikte bütün temizlik alternatifleri firmamız bünyesinde sizler için yer almaktadır. Böylece hem hızlı hem de etkili temizlik çözümlerimiz sayesinde pek çok yapıda temizlik uygulamalarımız devreye girmektedir.

Ataşehir Ev Temizliği ve Ataşehir Villa Temizliği

Ataşehir ev temizliği ve Ataşehir villa temizliği için çok farklı uygulamalarımız ve çözümlerimiz bulunmaktadır. Ev ve villalar yaşam alanları olması sebebiyle hassasiyetle temizlenmektedir. Ahşap uygulamalar için farklı çözümler yer alırken plastik ve cam kısımlar için de yine alternatif temizlik çözümlerini sunabilmekteyiz.

Ataşehir Dış Cephe Cam Temizliği

Ataşehir dış cephe cam temizliği günümüzde giderek artış göstermekte olan cam binaların dış cephesinin tozdan ve kirden arındırılması için değişik aparatlarla sunduğumuz bir uygulamadır. Yüksek olan binalarda vinç sistemi ile beraber temizlik yapabilirken ayrıca erişim zorluğu olan yerlerde deneyimli olan personelimizin eğitimi devreye girmektedir. Böylece camların uzun bir süre yağmur, kar ve toz gibi maruz kaldığı kirden arındırılması sağlanmaktadır.

Ataşehir Ofis Temizliği

Ataşehir ofis temizliği büyük bir hassasiyetle yerine getirilmekte olan çözümlerimizden birisidir. Ofislerdeki teknolojik aletler, raf sistemleri, mobilyalar ve halılar temizlenmektedir. Ayrıca ofislerin hemen kullanıma açılabilmesi için randevulu bir şekilde hizmet vererek maksimum 24 saat içerisinde en büyük ofisler dahi tozdan ve kirden arındırılmaktadır.

Ataşehir Cam Temizliği

Ataşehir cam temizliği özellikle ev hanımlarının oldukça uğraşmak zorunda olduğu binaların cam kısmının kısa sürede temizlenmesi için sunduğumuz pratik uygulamalardan birisidir. Böylece güvenlik açısından riske girmeden kısa süre içerisinde camlarımız pırıl pırıl bir görünüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca ahşap pencereler için ayrı çözümler sunulurken PVC kaplamalı camlar için farklı uygulamalar devreye sokulmaktadır.

Ataşehir Halı ve Koltuk Temizliği

Ataşehir halı ve koltuk temizliği gerek evlerde gerekse işyerlerindeki koltukların ve halıların çok kısa süre içerisinde temizlenmesini sağlamaktadır. İnatçı kirlerin, bakterilerin ve halı akarlarının dokusuna işlemiş olduğu halıların ve koltukların temizlenmesinde buharlı çözümleri ön plana çıkartmaktayız. Böylece kısa bir süre içerisinde hijyenik şartlar açısından halılarınızı deforme olmadan temizleyebilmekteyiz.

Ataşehir Yerinde Halı Yıkama

Ataşehir yerinde halı yıkama konforu müşterilerimizin en çok talep ettiği uygulamalarınızdan birisidir. Böylece halılarınızı evden veya iş yerinden taşıma zorunda kalmadan kısa bir süre içerisinde temizlemekteyiz. Bu noktada kuru köpüklü makineler devreye sokulduğundan dolayı halılar ıslatılmamakta, birkaç saatlik işlemlerden sonra kullanıma sokulabilmektedir.

Ataşehir Fabrika Temizliği

Ataşehir fabrika temizliği sanayi kurumlarına ve endüstri tesislerine sunmuş olduğumuz bir hizmettir. Bu gibi yapılarda yüksek oranda boya, inatçı leke ve atık ortaya çıkmaktadır. Her birisi için ayrı bir konsept geliştirmiş olan firmamız en inatçı lekeleri dahi kaliteli çözümlerle giderebilmektedir.

Ataşehir Okul Temizliği

Ataşehir okul temizliği anaokulundan liseye kadar geniş bir konsept içerisinde hizmet sunmaktadır. Böylece eğitim kurumlarının hijyen standartlarının yükseltilmesi için insan sağlığı ile ve çevre ile barışık olan temizlik kimyasalları ve deterjanları kullanılmaktadır. Bu sayede öğrenciler çok daha temiz bir ortamda eğitim hizmeti alabilmektedir.

Ataşehir Yangın Sonrası Temizlik

Ataşehir yangın sonrası temizlik yangın gibi istenmeyen ve ani gelişen felaket durumlarında firmamızın öncelik vermiş olduğu çözümlerden birisidir. Yangın sonrası temizlikte kazıma işlemleri yapılmakta, erimiş olan kısımlar için kaldırıma ve atık toplama gibi çözümler hijyen standartlarında gerçekleştirilmektedir. Daha sonra ise ince temizlik uygulamalarına geçilmekte ve kısa süre içerisinde işlemler bitirilmektedir.

Ataşehir Gemi Yat Temizliği

Ataşehir gemi yat temizliği son derece pahalı olan gemi ve yat gibi deniz yolu araçlarının temizlenmesinde devreye sokulmaktadır. Araç içerisindeki bütün aksamlar için ayrı konseptler sunulmaktadır. Ahşap kısımlar çizilmeden temizlenirken cam ve teknolojik aletler için yine çok hassas olan uygulamalar devreye sokulmaktadır.

Ataşehir Su Baskını Temizliği

Ataşehir su baskını temizliği evlerde ve işyerlerinde ev sularının, kanalizasyon sularının, yağmur ve atık suların baskın oluşturduğu durumlarda devreye sokulmaktadır. Öncelikli olarak vidanjör gibi aletlerle beraber su çekimi yapılmakta, daha sonra balçık ve çamur için özel vakumlama cihazları devreye sokulmaktadır. Tüm uygulamalardan sonra ıslak yıkama yapılıp eşyaların temizlenmesi için de farklı çözümler sunulabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL