thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama

Anadolu Yakası En İyi Temizlik Firması
6 Haz

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama başta evlerdeki kullanımı olmak üzere ofislerde ve çeşitli alanlarda da hem şık görüntüsü ile hem de iç mekanların daha temiz kullanılmasını sağlamak üzere halılar sıklıkla kullanılmaktadır.

Kullanım sıklığı ve yoğunluğu sebebiyle çok kısa süreler içinde kirlenen halılar kimi zaman da üzerine dökülen çeşitli sıvıların lekeleri ile kötü bir görünüme sahip olmaktadır.

Fiyat teklifi almak için hemen arayınız: 0216 478 58 12

 

İstanbul Halı Yıkama Hizmetleri

İstanbul Halı Yıkama Şirketi
İstanbul Halı Yıkama Şirketi

Hiçbir kirli kısmı dışarıdan görünmüyor olsa bile zaman içinde biriken tozlar sebebiyle yıkanmayan halılar sağlığa zarar verecek sonuçlar da doğurabilir.

Bu noktada bizler istanbul halı yıkama firması olarak halıların derinlemesine temizlenmesini sağlayarak evlerinizde ve ofislerinizde halılarınızda biriken tozlardan kaynaklı tüm hastalıklara karşı korunmanızı sağlıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz detaylı temizlik sayesinde halılarınızın ilk günkü görüntüsüne sahip olmasını sağlayabilir ve şık bir görüntü de elde edebilirsiniz.

Bizi arayarak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alın: 0532 762 28 07   

Uzun zamandan beri Göztepe merkezli olarak hizmet veren halı yıkama firmamızda çok farklı halı çeşidine aynı anda yıkama hizmeti verebilecek bir ekipman ve donanımla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ümraniye Halı Yıkama Hizmetleri

Bu sayede halılarınızın türü ne olursa olsun, tarihi değeri bulunan halılar olup olmaması önemli olmaksızın en sorunsuz ve kusursuz halı yıkama hizmetinden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Firma olarak Ümraniye halı yıkama hizmetlerini yerine getirdiğimiz sırada halı yıkamalarını tamamen doğal araçlar ve kimyasallar kullanarak gerçekleştiriyoruz.

 

Her biri halı yıkamada güvenilir şekilde halılara zarar vermeden derinlemesine yıkama imkanı veren makineleri kullandığımız Kadıköy halı yıkama firmamızda yine insan sağlığına olumsuz etkileri bulunmayacak kimyasalları yıkama aracı olarak kullanarak halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesini sağlıyoruz.

Bizlerden almış olduğunuz hizmetlerde İstanbul halı yıkama firmamızın hizmet kalitesini en iyi şekilde deneyimlemenizi sağlamak ve büyük bir rahatlık içerisinde sadece halılarınızın yıkanarak size ulaşması taleplerini yerine getirmek için servis araçlarımızla da destek veriyoruz.

Bizlere telefonlarımız başta olmak üzere iletişim adreslerimizden ulaşarak yıkanacak olan halılarınızı teslim alacağımız adresleri bildirmenizin ardından kısa sürede belirttiğiniz adreslere gelerek buradan halıları yerinden teslim alıyoruz.

Ataşehir Halı Yıkama Hizmetleri

Bu sayede Alaşehir halı yıkama hizmetlerimiz için sizlerin firmamıza gelmesi gibi sorunlarla karşılaşmadan doğrudan hizmet alabilmesi de mümkün oluyor.

Servis araçlarımızla aldığımız halılar için sizlere tahmini yıkanma süreleri ve tekrar teslim edilme zamanları ile ilgili bilgileri vererek yanınızdan ayrılıp halılarınızı firmamıza getiriyoruz.

Bu noktada göztepe halı yıkama firması olarak halıları yıkama şekillerine göre sınıflandırılmış bir şekilde hazırlayarak her halıya uygun özel yıkama tekniklerini uygulamak üzere yıkama işlemlerine başlıyoruz.

Üzerinde çıkması oldukça zor kirler barındıran halılar söz konusu olduğunda da buna özel yıkama tekniklerimizi ortaya koyuyoruz.

İstanbul Halı Yıkama Fabrikası

Firmamız istanbul halı yıkama servislerimizden yararlanma kolaylığını deneyimlemek için özellikle çalışan kişiler için mesai saatlerinin dışında da halıları teslim etme kolaylığını sizlere sunuyoruz.

Bizlere ulaştığınız anda telefon numaralarımızdan bizden bilgi alarak halıları teslim alabileceğimiz saatleri bizlere iletmeniz halinde sizlerin belirtmiş olduğu saatlerde halıların bulunduğu yerden halıları teslim alarak sonraki süreci yine aynı şekilde devam ettirebiliyoruz.

Tıpkı halıları bize teslim etmiş olduğunuz gibi halıların size tekrar teslim edilmesinde de mesai saatlerinin bitimine ya da mesai saatlerinin dışındaki zamanlara ait bir teslim işlemi gerçekleştirilmesini talep ediyorsanız bizler Ümraniye halı yıkama olarak sizlerin belirttiği saatlerde halıların sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz.

Firmamızın halı yıkama hizmetleri ile ilgili güveninizi kazanmak için verdiği en büyük desteklerden biri de telefon numaralarımızdan bizlere ulaştığınızda ya da firmamıza geldiğinizde size detaylı olarak bilgi verebilmemiz olmaktadır.

Kadıköy Halı Yıkama

Bu özelliğimiz sayesinde Kadıköy halı yıkama firmamızda yaptıracağınız halı yıkama işlemleri ile ilgili olarak hangi teknikleri kullanarak halıları yıkamakta olduğumuzu, farklı halı türleri için nasıl teknikler geliştirmiş olduğumuzu öğrenebilirsiniz.

Özellikle kullandığımız kimyasallar konusunda tereddütleri olan siz müşterilerimiz için İstanbul halı yıkama olarak açık ve şeffaf bir şekilde tüm çalışmalarımızı sizlere aktarabiliyoruz.

Tüm bunların yanı sıra evlerinizde ve ofislerinizde bulunan halıların temizleme işlemleri sonrasında ne kadar ücretle yıkama işlemlerinin tamamlanacağı noktasında da yine bizlere ulaştığınız platformlar üzerinden kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

Halıların türlerine, boyutlarına ve üzerinde bulunan kirlere bağlı olarak belirlemiş olduğumuz temizleme fiyatları hakkında bilgi alarak halıların bizler tarafından temizlenmesine onay verebilirsiniz.

Göztepe Temizlik Halı Yıkama

Evde bulunan halıların evin hem görüntüsü hem de sağlıklı bir yaşam alanı olmasında temiz olmasının büyük önem taşıdığı bir zamanda İstanbul halı yıkama bizler sizlere profesyonel bir şekilde halı yıkama hizmetlerini sunuyoruz. Bu noktada halı yıkatmak üzere firma arayışında olan sizlerin aradığı tüm özellikleri bir arada bulabileceği bir firma olma amacıyla yolumuza devam ediyoruz.

 

Bizler Ataşehir halı yıkama firması olarak halı yıkama firmalarında mutlaka aranması gereken uzun yıllardan beri bu işi yapan bir firma arayışının karşılığında ortaya çıkıyoruz.

Deneyimli ekibimiz ve yıllardan beri teknolojinin gelişmesi ile birlikte geliştirdiğimiz yıkama sistemleri sayesinde halılarınızın en iyi şekilde yıkanmasını sağlıyoruz.

Uzun zamandan beri aynı merkezler üzerinden gerçekleştirdiğimiz halı yıkama hizmetlerimiz ve kurumsal yapımızla da halı yıkama firmalarında aranan en önemli özelliklerden olan güvenin sizlere kazandırılmasını sağlıyoruz.

Göztepe Halı Yıkama Şirketi

Firmamız Göztepe halı yıkama adıyla hizmet verirken sadece evinizden servisleri ile halıları alarak bunları birkaç gün içinde yıkayıp sizlere teslim eden bir firma olmanın ötesine geçmektedir.

Bu noktada halı yıkama firmalarından talep edilmesi gereken en önemli özelliklerden olan halı yıkama firmamızın adreslerini de sizlere kadar ulaştırıyoruz.

 

Böylece halı yıkama işlemleri için kullandığımız aletleri, makineleri, kimyasalları yakından görme imkanı da bulabilirsiniz.

Halılarınızın nasıl yıkandığı, kurutma bölgelerinin halı yıkamasına uygun olup olmadığı gibi noktalarda edineceğiniz bilgilerle halılarınızı teslim ettiğiniz İstanbul halı yıkama firmamızın halı yıkama işlemlerini nasıl tamamladığını da görebilirsiniz.

Tüm bu ziyaretleriniz sırasında sizler için halı yıkamada en önemli detay olarak algılanması gereken sağlık ve hijyen koşullarına uygun bir şekilde halıların yıkanıyor olmasına ayrıca özen gösterilmelidir.

En İyi Halı Yıkama Şirketi

Bizlere Ümraniye halı yıkama telefon numaralarımız aracılığıyla ya da halı yıkama işlemini gerçekleştirdiğimiz tesislere ulaşarak başvurduğunuzda halı yıkama aşamalarımızla ilgili tüm bilgileri detaylı olarak sizlere sunabiliyoruz.

Özellikle tarihi değeri bulunan halılarını yıkatma noktasında tereddüt yaşayan müşterilerimiz aldığı bilgiler doğrultusunda güvenli bir şekilde halılarını bizlere teslim etmesi söz konusu olduğu için bu konuda size tüm şeffaflığımızla bilgileri vermeye devam ediyoruz.

Halı yıkama aşamaları hakkında aldığınız bilgiler sonrasında İstanbul halı yıkama firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve halılarınızın yıkanması için bizlere sadece bir telefon açmanız yeterli olabilmektedir.

Oldukça hassas bir şekilde sürdürülmesi gereken halı yıkama işlemlerinde yıllardan beri gelen alanında deneyimli personel ekibimizle ve sahip olduğumuz bilgi birikimle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Pek çok kişi halı yıkama firmaları tarafından verilen hizmetlere güvenmeyip ya da fiyatları çok yüksek bularak halıların temizlenmesini kendi başlarına yapmaya kalkıyor.

En İyi Ataşehir Halı Yıkama Fabrikası

Bu noktada hem elde halı yıkamada hem de teknolojinin gelişmesi ile birlikte makineler yardımıyla yapılan halı yıkama işlemlerinde firmamızın profesyonel ekipmanlar ve kimyasallarla yaptığı temizleme kalitesine ulaşılması mümkün olmamaktadır.

Bu noktada Ataşehir halı yıkama bizler çok uygun fiyatlarla sizlere halı yıkama desteği sağlarken aynı zamanda halı yıkama için bizi tercih etmenizi sağlayacak güveni sağlamak için de şeffaflığımızla sizlere destek oluyoruz. Çok pratik bir şekilde kapıdan teslim alarak halılarınız için sağladığımız yıkama hizmetlerimizde Göztepe halı yıkama firması olarak yaşam alanlarınızın daha temiz yerler olmasına olanak sağlıyoruz.

İstanbul Halı Yıkama Göztepe Temizlik

Halı yıkama işlemlerinde gösterdiğimiz titizlikte sağlık ve hijyen koşullarına dikkat ederek sizlere hizmet verirken İstanbul halı yıkama firmamızın bir özelliği olarak en iyi kalitede hizmet almanızı sağlayacak tüm işlemlerin yapılmasını sağlıyoruz.

Bu noktada sadece halı yıkama işlemleri ve yıkama aşamalarının en doğru şekilde halılara uygun bir biçimde yapılmasına değil aynı zamanda yıkama sonrasında ortaya çıkan bakım hizmetlerinde de sizlere destek sağlıyoruz.

Halılarınızın yıkama işlemlerinin tamamlanmasının ardından halıların özelliğine bağlı olarak fırçalarla gerçekleştirdiğimiz saçak bakımları ile halılarınızın ilk günkü görüntüsüne ulaşmasını sağlıyoruz.

Tüm yıkama ve bakım işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kadıköy halı yıkama firması olarak halılarınızı teslimat sürelerine yakın zamanlarda poşetleyerek hazır hale getiriyor ve ardından yine adreslerinize kapıda teslim edecek şekilde ulaştırıyoruz.

Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Uzun yıllardan beri halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak her geçen gün artırdığımız hizmet kalitesi ve kullandığımız araç ve kimyasalların teknolojik üstünlüğü ile İstanbul halı yıkama firması olarak en üst düzeyde hizmet almanızı sağlıyoruz.

Kullandığımız teknoloji sayesinde hem su kullanımlarında hem de kimyasalların kullanımında hiçbir

şekilde aşırı kullanımlara izin vermeden verimli bir şekilde halılarınızın en iyi şekilde yıkanmasına imkan tanıyoruz.

Çevreye zarar vermeden hizmet vermeye önem veren Ümraniye halı yıkama firmamızda yılardan beri uyguladığımız yıkama işlemleri ile belirli bir sırayı takip ederek halıların gözden hiçbir detay kaçmadan derinlemesine temizliklerinin yapılmasını sağlıyoruz.

Anadolu Yakası Halı Yıkama

Bizlerden talep ettiğiniz hizmetler doğrultusunda Kadıköy halı yıkama olarak öncelikle kapıdan teslim işlemini gerçekleştirmek üzere halıları sizden teslim almak için belirttiğiniz adreslere ulaşım sağlıyoruz.

Bu işlemin ardından halıları yine güvenilir şekilde firmamıza getirerek halı yıkama aşamalarına dahil edip yıkama işlemlerine başlıyoruz.

Yıllardan beri uygulamaya devam ettiğimiz sistemin ilk aşaması olan toz alma işlemi ile yıkama işlemlerinin sırasıyla uygulanmasına olanak tanıyoruz.

Burada Göztepe halı yıkama firmamızın titreşimli makineleri ya da halıların uygunluğuna göre silindir makineler içerisinden geçmesini sağlayarak tozlarının ve halıların hav aralarında bulunan kaba atıklarının alınmasını sağlıyoruz.

Kaba bir temizlik sağlayan bu işlemlerin yapılmasının ardından halıların türlerine göre sınıflandırılmasını gerçekleştirip ayırarak asıl yıkamanın yapılacağı bölümlere aktarılmasını sağlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Halı Yıkama Firması

Bu aşamada firma olarak el dokuma yün halılardan kilimlere, makine yapımı halılardan tarihi değeri bulunan halılara kadar çok farklı türdeki halıyı yıkama işlemlerine aktarabiliyoruz.

Halıların toz alma işlemlerinin ardından yıkama işlemlerinin yapılacağı halı uygun bölümlere getirilmesi ile birlikte öncelikle halıların arka kısımları olan sırt bölümlerinin yıkamasını gerçekleştiriyoruz.

Bizler Ataşehir halı yıkama olarak bu işlem sırasında toz alma işlemi ile tam olarak halıdan dışarıya atılmamış olan kalıntıların halıdan tamamen uzaklaştırılmasını sağlayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle uzun zamandır yıkanmamış halılar söz konusuysa bu noktada halının kirden dolayı meydana gelen sertliğinin kırılması da bu aşamada mümkün oluyor.

En Köklü İstanbul Halı Yıkama

Halının yüzeyindeki tüm kaba atıkların çıkarılması ile birlikte gerçekleştirilen sırt yıkama işlemlerinde İstanbul halı yıkama firmamızda halıları yumuşatarak halı yıkama işlemlerini sürdürüyoruz.

Halıların sırt yıkamalarının yapıldığı yıkama işlemlerinin ıslak bölümündeki ilk çalışmanın ardından halının ön yüzünün yıkanmasına geçiyoruz.

Bu noktada Ümraniye halı yıkama firmamızda halılarda hala ayıklanmamış olan atıkların kesin bir şekilde halıdan uzaklaştırılmasını sağlamak üzere yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Halı yüzeyine gelen kirli suyun sıyırılması olarak tarif edilebilecek bu işlemde Alaşehir halı yıkama işlemlerinin ilk aşaması olan halının tozdan ve atıklardan kesin olarak temizlenmesini tamamlıyoruz.

İstanbul Halı Yıkama Hizmetinde Göztepe Temizlik

Bundan sonraki aşamada asıl halı yıkama işleminin gerçekleştirileceği yer olan halıların serildiği bölümlere halıların aktarıyoruz. Halıların uygunluğuna göre yere serilen halılar bu aşamada halıya uygun halı şampuanı ile birlikte uygulamaya sokularak fırçalama aşamasına geçiriliyor.

Halıların fırçalamasında etkili bir temizliğin sağlanması için bu noktada işi makinelere bırakarak insan gücünün çok uzun sürede gerçekleştireceği temizlik etkisini çok daha etkili ve kısa bir sürede alabiliyoruz.

Yıkama işlemlerinin tamamlanmasının ardından halıların üzerinde biriken köpükleri sıyırarak halının son bir kez daha durulama işlemine tabii tutulmasını sağlıyoruz.

Halı yıkamanın ne kadar iyi yapılırsa yapılsın iyi bir durulamayla ancak halıların kesin olarak temizlenebileceğinin bilincinde olan Kadıköy halı yıkama firmamızda durulama işlemini gerçekleştiren deneyimli personellerimizle güçlü bir etkinin ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Bizi Hemen Arayın

Durulamanın iyi yapılmadığı durumlarda halıların erkenden kirlenmesi söz konusu olduğu için müşteri memnuniyetine en üst düzeyde önem veren firmamızda bu aşamaya ayrıca titizlik gösteriyoruz. Özel makinelerle yaptığımız sıkma işlemlerinin ardından kapalı, toz almayan ve güneş görmeyen bir yerde halıların kurutulmasını sağlayarak Göztepe halı yıkama firmamızdan halıların sizlere teslim edilmesini gerçekleştirmek üzere tekrar yola çıkmasını sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL