thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

fabrika temizliği

Fabrika Temizliği Hizmetleri ve Fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen çekinmeden bizi arayın.

0216 478 5812

0530 964 9937

Temizlik sadece evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde sağlanabilecek ve uygulanabilecek bir hizmet olmadığından dolayı kimi zaman endüstriyel anlamda da yapılması gerekebilir.

Fabrika Temizliği Hizmetleri

Bu noktada, firmamız tarafından üretim hatlarında sağlıklı koşulların elde edilmesi amacıyla fabrika temizliği hizmeti de verilmektedir.

Firmamızın sahip olduğu alet, donanım ve tecrübeli personeller sayesinde bu temizlik hizmeti de kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Özellikle, gıda endüstrisinde hizmet veren fabrikalar için üretim alanlarında temizliğin sağlanması kaliteli ürünler üretilmesini sağladığından dolayı bu alanlarda ofis temizliği, zemin temizliği, dış cephe temizliği, tavan temizliği ve makine temizlikleri yapılmaktadır.

İş güvenliği noktasında eğitimli personellerimiz sayesinde hiçbir güvenlik sorunu oluşmadan temizlik hizmeti verilebilmektedir.

Fabrika Temizliği
Fabrika Temizliği

 Fabrika Temizliği Hizmetleri

Firmamız haftanın 7 günü çalışabilmesi sayesinde belirlediğiniz gün ve saatte fabrika temizliği hizmeti sunabilmektedir.

Günün her saatinde gerçekleşen hizmetlerin işletmelerde mesai saatleri dışında yapılabilmesi ile işlerinizin aksamamasına ve temizliğin daha ayrıntılı yapılabilmesine olanak sağlanır.

İşletme alanının büyüklüğü ve kapsamı fark etmeksizin her noktasında ve her üretim bandında rahatlıkla temizlik işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Hizmetlerimizde sorun değil çözüm odaklı yaklaşım sayesinde kurumsal bir anlayışla tüm ayrıntılarda hassas bir temizlik sağlamaktayız.

Profesyonel personellerimiz sayesinde fabrikalarda tüm makine ve teçhizatlar en doğru yöntemlerle temizlenerek zarar görmeden tekrar kullanılabilir hale getirilirler.

Gereken nokta da temizlik hizmetleri için işletmenizde daha önceden keşif işlemleri de yapılabilmektedir.

Göztepe Temizlik Şirketi

Uygun Fiyatlarla Fabrika Temizliği

Fabrikalarda rutin dönemlerde veya inşaat sonrası işletmeye başlanmadan önce gerekli temizlik işlemlerinin yapılması amacıyla firmamız tarafından verilen nitelikli hizmetler birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.

Bu kapsamda fabrikalarda verilen zemin temizliği, makine temizliği, ofis temizliği ve dış alan temizliği sayesinde sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturulur.

Ev temizliği ve ofis temizliği gibi belirli çerçevede bir hizmet türü olmadığından dolayı fabrika temizliği işlemleri gerçekleştirilirken çok daha detaylı, farklı malzemelere ihtiyaç duyulan ve uzun süreli temizlik işlemleri yapılmaktadır.

Bu noktalar göz önünde bulundurulduğunda profesyonel ve sertifikalı personellerle yapılan temizlik işlemleri firmamız tarafından çok uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır.

HEMEN TEKLİF AL