thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Ofis Temizliği Hizmetleri

Ofis Temizliği Hizmetleri

Ofis Temizliği
5 May

Ofis Temizliği Hizmetleri

Ofis Temizliği İş hayatı, beraberinde çalışma ortamlarını da zorunlu kılacaktır değil mi?

Ofis Temizliği Hizmetlerimiz İçin Hemen Arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812 

Çalışanların zamanlarını geçirdikleri, işlerin içerisinde yürüdüğü kısacası iş hayatının devamlılığının sürdürüldüğü ve zaten sürdürülmesi için de gerekli olduğu ofisler sıkça kullanılmasından ötürü temizliği de gerekli hale getirmektedir.

Zira temizlik yapılmayan bir ortamda bir yere kadar durulacaktır. Gerek iş performansı gerekse de sağlık açısından önemliliği üst düzeylere taşınabilecek olan ofis temizliği hijyenik ortamları beraberinde getirmelidir.

Ofis Temizliği Şirketleri

Peki, ofis temizliği sadece hijyenik ortamlar için mi gereklidir? Tabi ki değildir. Zira bakıldığında hijyenik bir ortam daha sağlıklı bir şekilde çalışma fırsatını kişilere sunacağı gibi iş performansındaki artış için de önem arz edecektir.

Ofis Temizliği Şirketleri
Ofis Temizliği Şirketleri

Tabi ofis temizliği için sadece söz konusu durumlardan söz edilmeyecektir. Beraberinde iş ortamına gelen misafirler de müşteriler de bu ölçüde pis ortamları ciddiye almayabilir.

Dolayısı ile karşı tarafın sizleri ciddiye alabilmesi için de ofis temizliği ihtiyaçlarınızdan söz edilebilecektir. O halde konsantrasyonunuza engel olan ve bu açıdan yapılan işlerde istenilen verimin yakalanamaması ile sonuçlanmasına da sebebiyet veren temizlenmemiş ortamlardan uzaklaşabilmek için ne yapacaksınız?

Tabi ki ofis temizliği konusunda profesyonelliğin söz konusu olduğu bir iş ortağına başvuracaksınız. Yani bizlere. Peki, neden biz? Çünkü bizler diğer temizlik firmaları ile kıyasladığınızda daha kaliteli hizmetlerle karşınıza çıkan ve bu konuda profesyonelliğini açıkça ortaya koyarak dikkatleri üzerine toplayabilen nadir firmaların başında gelmekteyiz.

Ofis Temizliği İstanbul

Temizliklerin detaylı bir şekilde yerine getirebilmesi için elinden geleni yapan elemanların alanında uzman olan ve belli başlı eğitimlerden geçen kişiler olmasına özen göstermekteyiz.

Ofis Temizliği İstanbul
Ofis Temizliği İstanbul

Zira elemanlarımız ne denli uzmansa hizmetlerimiz o denli profesyonel olacaktır. İşte bizler bu ölçüde bilinçli olmakta, temizliğe dair her ayrıntıya dikkat etmekteyiz.

Ofis temizliğine dair hizmet veren diğer firmaların önemsemediği ve üstün körü ilerlediği düşünüldüğünde bizler kaçırılmaz fırsatların adı niteliğinde olmaktayız.

Hizmetlerimize dâhil olunduğunda da açıkça görülecektir ki ofis temizliğinde nelere dikkat edilmeli, hangi aşamalara göre ilerlenmeli ve hangi deterjanlarla ne tür temizlik hizmeti sunulmalı konusuna dek her konuya özen göstermekte, profesyonelliğimizi ortaya koymaktayız.

Öyle ki bizi biz yapan söz konusu durumlarda gösterdiğimiz hassasiyet olacaktır. Aksi halde herkesin yapabileceğini düşündüğü bir temizlikten farkımız olmayacaktır değil mi? Zira bizler bu konuda uzman olmanın da verdiği bilgi ve deneyimle ofis temizliklerine yön vermekteyiz.

Bu yönümüz ile bugüne dek tercihi olduğumuz tüm müşterilerimizde memnuniyet uyandırabilmiş durumdayız. Öyle ki hâlihazırda tercihi olduğumuz müşterilerimizde süreklilik sağlamayı da başarmış olmaktayız.

Ofis Temizliği Fiyatları

Süreklilikten söz etmişken temizliğin periyodik olarak yapılması gerekliliğinden de söz etmek isteriz. Sizler de takdir edersiniz ki bir kere yapılan temizlik ömür boyu ya da uzun süre ile söz konusu olmayacaktır.

Ofis Temizliği Fiyatları
Ofis Temizliği Fiyatları

Ofisler sürekli kullanılmasından ötürü ki kullanılmayan ortamlar bile belli bir süre sonra temizlikten yoksun hale gelecektir, bir süre sonra temizliği terk etmiş bir şekilde karşınıza çıkacaktır.

Oturup kalktıkça, yürüdükçe kısacası hareket ettikçe kalkan toz, ortamların hızla kirlenmesinde etken olacaktır. O halde ne yapılacak? Tabi ki ofis temizliğinde sürekliliğe dikkat edilecek.

Böylece ofisleriniz her zaman tertemiz ve hijyenik olabilecektir. Dolayısıyla yukarıda da sözü edildiği üzere gerek iş performansında artış olması gerekse de sağlıklı ortamlarda sağlıklı çalışma koşullarına sahip olunması mümkün olacaktır.

O halde müşterilerimizin hemen hepsi gibi sizler de hizmetlerimizden periyodik aralıklarla yahut istediğiniz zamanlarda rahatlıkla yararlanabileceğinizi bilmelisiniz. Ofis temizlikleri sadece hijyen için değil düzen için de önemli olacaktır.

Zira temiz bir ortam düzenli görünecektir. Toz içinde olan dosyaları düşünün, sizce de hijyen ihlali bir yana dağınık bir görünüm de söz konusu olmayacak mıdır? Tabi ki olacaktır.

O halde daha düzenli ve daha hijyenik ortamlar için bu konuda titiz davranılmalıdır.

Ofis temizliğinde süreklilik demek iş gücünde de süreklilik demek olacaktır değil mi? Zira çalışan kişilerin psikolojik olarak kendilerini daha iyi hissederek çalışma isteğine sahip olmaları ancak hijyenik çalışma ortamlarında söz konusu olabilecektir.

Çalışanlar gibi müşteriler de hijyenik olmayan bir iş ortamı için yanlış fikirlere kapılabilecektir ki bu durum iş kaybı olarak dolayısıyla da maddi kayıp olarak kişilere geri dönebilecektir.

Bakıldığında, temizlik denilip geçilmeyeceği ve bu durumun fazlasıyla ciddiye alınması gerektiği her açıdan net olarak görülebilecektir.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Ofis temizliği hizmeti konusunda neden tercih edildiğimizden yukarıda söz ettik. O halde şimdi de söz konusu temizlikleri nasıl yaptığımızdan söz edelim.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?
Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Böylece tercih konusu olan hizmetlerimizin neden başta gelen hizmetlerden olduğunu daha net fark etme fırsatına sahip olun ne dersiniz? Ofisler kalabalık mekânlardır.

Dolayısıyla da bu alanların hızla kirlenmesi ve detaylı temizlikleri gerektirmesi kaçınılmazdır diyebiliriz. İşte bizler ofis temizliği hizmeti veren firma olarak bu konuda ayrıntılı temizliklerle masaları, sandalyeleri, dolapları ve aslında ofislerde bulunan küçücük alanları dahi hijyen koşulları kapsamında pırıl, pırıl diyebileceğiniz bir form içerisine sokabilmekteyiz.

Bu konuda tercih ettiğimiz temizlik ürünlerinin kaliteli olmasına özen göstermekteyiz. Zira yalnızca, kaliteli bir ürünle kaliteli temizlikler söz konusu olabilir değil mi?

Ofis Temizliği Malzemeleri

Temizlik malzemelerimizle ofislerde yer alan telefon, bilgisayar, yazıcı vb. elektronik eşyaların temizliklerini de titizlikle yerine getirmekteyiz.

Bu konuda titizlilik gösterme sebebimiz elektronik eşyaların temizliklerini dikkatle yapmadığımız takdirde zarar görebilecek olmalarıdır.

Ofis Temizliği Malzemeleri
Ofis Temizliği Malzemeleri

Bakıldığında temizlik yaparken eşyalara zarar verilmesi gerek bizlerin profesyonelliği gerekse de müşterilerin memnuniyetleri açısından olumlu sonuçlar doğurmayacaktır değil mi?

Ofis temizliği hizmeti veren birçok firma ne yazık ki bu konuda titiz davranmamaktadır. Öyle ki tozunu aldığı elektronik cihazlara zarar verebilecek temizlik malzemeleri kullanan ve olması gerekenden daha ıslak bezlerle cihazların bozulmasında etkili olan firmalar bu konuda müşterilerden fazlasıyla şikâyet almaktadır.

Bu durum ise doğru ve kaliteli firmalar konusunda arayışa giren kişileri beraberinde getirmektedir. İşte bizler ofis temizliği hizmeti veren bir firma olarak arayışların doğru ve kaliteli adresi olmayı başarmış durumdayız.

O halde elektronik cihazlar konusundaki titizliğimizin ardından ofis temizliği hizmeti kapsamında başka neler yaptığımızdan da söz edelim.

Tıpkı elektronik cihazlar gibi aslında ofiste yer alan her bir eşya ve her bir evrak fazlaca önem arz etmektedir.

Bunun bilinciyle hareket eden ve temizliklerine yön veren firmamız her eşya için ayrı malzemeler dolayısıyla da ayrı hassasiyetler göstermektedir.

Bu noktada eğitimli uzman ekip arkadaşlarımızın ofis temizliğine dair her şeyi en ince detayına kadar bildiği ve uyguladığından emin olabilirsiniz.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofislerinizin temizliklerinde ilk olarak küllüklerle çöp kovaları gibi temizlenip değiştirilmesi öngörülen eşyaların temizliklerini yerine getiriyoruz.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öyle ki ortamda dökülüp temizlenmesi gereken bir şeyler varken hijyenik bir temizlikten söz edilemeyecektir değil mi?

Ardından yukarıda da sözünü ettiğimiz gibi elektronik cihazlar başta olmak üzere her bir eşyanın son derece titizlikle tozu alınmaktadır.

Ofis lambaları ile dosyalara dek tozu alınmayan hiçbir şey bırakılmamaktadır. Sonrasında masanın üzeri ve tabi üzerinde bulunan cihazlar özenli bir şekilde temizlenmektedir.

Bu ölçüde özenli yapılan temizliklerde ıslak bezlerin de kurularken tercih edilen bezlerin de hijyenik olmasına dikkat edilmektedir.

Zira temizlik hizmetleri yalnızca temizlik malzemeleri ile toz almak ve kurulamak şeklinde boy göstermemelidir. Aksi halde böyle bir temizlikte hijyen söz konusu olmayacaktır.

Bizler bu ölçüde de diğer tüm hususlarda olduğu gibi hassasiyet göstermekteyiz. Zira ofislerin en fazla kullanılan ve temas edilen ortamları masalar ve üzerleridir.

Toz alımında da diğer temizlik aşamalarında da sıkça temizlenen malzemelere yer veren hizmetlerimiz böylelikle temizlik yaparken diğer alanları da kirletmemeye ve olması gerektiği ölçüde temizliklerini yürütmeye dikkat etmektedir.

Zira toz alımında sıkça temizlenen temizlik malzemeleri beze yapışan tozun diğer alanlara da yayılmaması ve hijyenik bir temizlik sunulması bakımından önemlidir.

Ofis Temizliği Aşamaları

Aşamalı bir şekilde temizlik hizmetleri sunduğumuzdan yukarıda söz etmiştik.

Ofis Temizliği Aşamaları
Ofis Temizliği Aşamaları

İşte bu duruma özen gösterdiğimizi ve temizlik hizmetlerimizi nasıl yaptığımızı anlatan yazımızda da aşamalarına dikkat ederek ilerlediğimizi gözlerinizin önüne sererek dikkat etmiş bulunuyoruz.

O halde yazımıza temizlik hizmetlerimizde toz alımı sonrasında hangi aşamaya geçtiğimizden söz ederek devam edelim.

Ofis temizliğinde her bir aşamada farklı malzemeler kullandığımızdan söz etmiştik. Zira her malzeme her aşamada doğru olmayabilir. İşte bu nedenle toz alımından sonra zemin için öngördüğümüz temizlik malzemelerimizle zemin temizliğimize geçiyor ve zeminde temizlenmemiş ufacık alan dahi bırakmıyoruz.

Zemin temizliği aşamasında eğer ortamda halı söz konusu ise vakumlama ile bu konudaki temizliklerin de itina ile yerine getirilmesine özen gösteriyoruz.

İlk aşamada ıslak paspas ile temizlik sağlıyor ancak sonrasında zeminleri ıslak bırakmıyor kuru paspaslarla bu aşamadaki temizliği sonlandırıyoruz.

Ofis Temizliği Nasıl Olur?

Tabi ofis temizliklerimizde camları da pis bırakmıyoruz. Öyle ki camları ve kapıları da titiz bir şekilde temizlemeyi ihmal etmiyoruz.

Ofis Temizliği Nasıl Olur?
Ofis Temizliği Nasıl Olur?

Peki, ya ofis temizliğinde temizliğin nasıl yapıldığı dışında nelere dikkat ediyoruz? Tabi ki ofiste bulunan eşyaların yerini değiştirmemeye…

Bakıldığında bizler rahat bir şekilde temizlik yapabilmek adına belli başlı bir düzen oluşturabiliriz.

Zira bu durum düzen değiştirip müşterilerimizin tepkisini almak olmayacaktır.

Temizliğini yaptığımız her bir eşyanın eski yerinde olmasına özen gösteren hizmetlerimiz bu konuda müşterilerin de olumlu dönüşlerini almaktadır.

Öyle ki her temizlik sonrası ortamdaki mis havayı ve hijyenikliği fark eden müşterilerimiz düzen konusunda kendisine müdahale edildiğini ve aradığını bulamayarak hizmetlerimize dair pişmanlık duyduğunu hissetmemelidir. Birçok firma ne yazık ki temizlik hizmetlerinde bu hususa dikkat etmemektedir.

Bu durum firmaların ofis temizliğine dair uzmanlığı olmayan deneyimsiz elemanları kadrosunda barındırmasından kaynaklanmaktadır. Bizlerse bu konuda dikkatli olmaya özen göstermekteyiz. Bizim için müşteri memnuniyeti önemlidir.

Hatta öyle ki hizmetlerimizin temelini müşterilerimizin memnuniyeti oluşturmaktadır. Bu nedenle temizlik sektörü ile ilgili uzman kişilerin ekibimizde yer almasına hem temizlik aşamalarının olması gerektiği gibi ilerleyebilmesi açısından hem de olumsuz durumlarla karşılaşılmaması yani müşterilerin tepkisini alacak durumlara zemin hazırlanmaması açısından dikkat etmekteyiz.

Göztepe Ofis Temizliği Hizmetleri

Göztepe ofis temizliği olarak başarı dolu hizmetlerimizle karşınızda olmaktayız. Öncelikle başarı dolu hizmetlerimizi yukarıda da bahsettiğimiz gibi ekibimizin uzmanlığından aldığımızı söyleyebiliriz.

Göztepe Ofis Temizliği Hizmetleri
Göztepe Ofis Temizliği Hizmetleri

Tabi gün geçtikçe daha da artan müşteri sayımız söz konusu başarımızın açık ve net göstergesi olacaktır. Ofislerin çalışma saatlerine engel olmayacağı şekilde temizlik hizmetlerini verebilmekte, en kısa sürede tertemiz ofisleri müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Böylece nezih çalışma alanlarının keyfini çıkarıp iş performanslarını arttırmanız mümkün olmaktadır. Göztepe ofis temizliği olarak bizler hizmetlerimizde ufacık alanlarda bile toz bırakmadığımızı ve temizlik malzemesi seçimlerinde titiz davrandığımızı belirtmiştik.

Peki, neden? Sadece hizmette kaliteyi sağlayabilmek adına mı? Kalite bizler için önemli olsa da müşterilerimizin sağlığı bizler için daha önemli olacaktır.

Bu kapsamda sağlık problemlerinden biri olan astım vb. hastalıkları olan kişilerin tozlu ortamlarda bulunamıyor olması hem sağlıklarını hem de çalışma performanslarını olumsuz etkileyecektir. Tabi temizlik için sadece sağlık problemleri yaşamak gerekmez.

Göztepe Ofis Temizliği Şirketi

Zira bu durum ayrıca hassasiyet içeren hususlardan biridir. Bizlerse bu konudaki hassasiyetimizle hareket etmekte, ofis temizliğine dair her ihtimali göz önünde bulundurabilmekteyiz.

Göztepe Ofis Temizliği Şirketi
Göztepe Ofis Temizliği Şirketi

Göztepe ofis temizliği hizmetlerini kapınıza kadar getirmekte olan bizler temizlik sonunda son kontrollerimizi de yapmakta böylece gözden kaçan bir şeyler olması ihtimaline karşı tüm önlemleri almaktayız.

Göztepe ofis temizliği hizmetlerimizde zemin temizliği esnasında ortamdaki masa altlarından koltuk altlarına kadar tüm zeminlerin temizliğini sağlamakta, ayrıntılı temizlikten kastımızı açıkça ortaya koymaktayız.

Ofis temizliğinde birçok husus önemli olurken söz konusu hususların farkında olmak ardındansa hizmetlerimizi sunarken uygulamaya dökebilmek profesyonelliğin göstergelerinden birisi olacaktır.

Bizlerse profesyonelliğimizle başarılarımızı ortaya koyarken bu konulardaki titizliğimizi hizmetlerimize yansıtabilmekteyiz.

Peki, Göztepe ofis temizliği konusunda bahsi geçen önemli hususlar nelerdir? Temizliğe küllük, çöp kutusu vb. eşyaların boşaltılmasıyla başladığımıza değinmiştik. İşte bu noktada özellikle küllük içerisinde yanmakta olan sigara vb. şeylerin olmadığına dikkat edilmesi gereğinden söz edebiliriz.

Ayrıca temizlik yaparken elinizde eldiven olmasına özen göstermeniz hususu da hijenik bir ortam için önemli olanlar arasında yerini alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL