thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Ev Dezenfektasyonu ve Ozonlama

Ev Dezenfektasyonu ve Ozonlama

3 Mar

Ev Dezenfektasyonu ve Ozonlama

Korona virüsü için ev dezenfektasyon hizmetlerimiz için 0216 478 58 12 lütfen iletişime geçiniz.

Dezenfektasyon ve ozonlama işlemleri sonrasında evinizin daha temiz ve kullanışlı bir ortama sahip olacağını unutmayınız. Evinizi kullanma sıklığınız, temizlik düzeniniz, mevsimsel geçişler derken birçok etkenin evlerde bakteri oluşumunu sağladığını söyleyebiliriz. Oluşan bu bakteriler cansız ortamda da hayatta kalabilmekte, zamanla risk taşır hale gelmektedir.

Korona virüsü ev dezenfekte

Günün en verimli saatlerini evimizde geçiririz. Aile bireyleriyle ve dışarıdan gelen misafirlerle aynı ortamda bulunduğunuz evlerinizin her zaman temiz, sağlığa uygun ve kullanıma hazır olması gerekir. Ev dezenfektasyonu ve ozonlama işlemleri sayesinde evinizin dezenfekte olmasını sağlamış olursunuz.

Dezenfektasyon ve ozonlama işlemleri uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Göztepe Temizlik ailesi olarak uzman kadromuzla ev dezenfektasyonu üzerine hizmet vermekteyiz.

Dezenfektasyon ve Ozonlama Faydaları

Zemin üzerinde, duvarlarda, tavanda, dolap arkalarında ve neredeyse evinizin tüm alanında bakteriler bulunmakta. Bu bakteriler cansız ortamda rahatlıkla hayatta kalabilir, kendini geliştirebilir. Evinizde bulunan bakterilerden tamamen kurtulmak istiyorsanız evinizi detaylı olarak dezenfekte ettirmelisiniz. Dezenfekte işlemi sayesinde bakteriler tamamen yok olur ve uzun bir süre eviniz temiz kalır. Ozonlama işlemi ise havaya uygulanabildiği gibi suya da uygulanmaktadır. Eğer musluk suyunuzun veya bahçenizde bulunan havuz suyunun temiz olmadığını düşünüyorsanız ozonlama ile suyun temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Suya uygulanan ozonlama sayesinde su tazeliğini korur, suda bulunan koku ortadan kalkar, su daha temiz ve berrak bir görünüme sahip olur. Ozonlama uygulanan su cilde temas edebilir, içilebilir. Ev dezenfektasyonu ve ozonlama işlemleri sayesinde evinizde daha sağlıklı bir yaşam sürersiniz.

Eğer evinizde rahatsızlığı olan bir birey yaşıyorsa evinizi dezenfekte etmenizde fayda var. Dezenfekte işlemi sonrasında ortamda bulunan mikrop, bakteri, virüs vb. yok olacaktır. Dezenfektasyon ve ozonlama işlemleri sonrasında hava, su ve yüzey temizlenmiş olur. İki işlem de suda, havada ve yüzeyde kimyasal kalıntı bırakmaz.

Göztepe Temizlik Liderliğinde Dezenfektasyon ve Ozonlama

Ev dezenfektasyon ve ozonlama işlemleri mutlaka profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Ekip, ev için yapacağı uygulamaları plan ve program doğrultusunda yapmalıdır. Herhangi bir plana uyulmadan yapılan dezenfektasyon ve ozonlama işlemleri sonrasında verimli, doğru ve net sonuçlar elde edilemez.

Göztepe Temizlik şirketi olarak yılların bilgi ve birikimine sahip kadromuzla ev dezenfektasyonu alanında çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Evinizi düzenli olarak dezenfekte ettirmenizde büyük fayda var. Eğer evinizin dezenfektasyonunu geciktirirseniz bazı sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Uygulanan dezenfektasyon ve ozonlama çalışmaları sayesinde sağlık sorunu yaşamamanıza, temiz ve sağlık için uygun ortamda vakit geçirmenize yardımcı oluyoruz.

Eğitimli kadromuzla 7/24 hizmet vermekteyiz. Evinizin dezenfektasyonu için uygun gördüğünüz gün ve saatte firmamızdan destek alabilirsiniz. İşinde başarılı personelimizle yüksek hizmet kalitesiyle ihtiyaç ve isteklerinize en doğru çözümleri sunacaktır. Göztepe Temizlik ailesi ile evinizi dezenfekte ettirdiğiniz sürece aşağıdaki avantajlara sahip olacaksınız.

  • Uygulanan dezenfektasyon sayesinde evinizde bulunan bakteriler yok olur ve daha sağlıklı bir yaşam sürmeye başlarsınız.
  • Uygulanan ozonlama sonrasında havanın temizleneceği gibi musluk sularınız da temizlenmiş olur. Böylelikle evinizde kullandığınız suları güvenle kullanabilir, içebilirsiniz. Suda bulunan tüm bakteri, kir ve kireç tamamen yok olacağı için sağlığa uygun, içilebilir sular elde edilir.
  • Uygulanan dezenfektasyon doğrudan ve hava yoluyla evinizde bulunan tüm yüzeylere temas edeceği için evinizin detaylı temizliği sağlanmış olur.
  • Firmamız tarafından uygulanan dezenfektasyon ve ozonlama uygun fiyat aralığında sizlere sunulur.

Evinizin temizliğini ve sağlığınızı riske atmamak için mutlaka düzenli olarak dezenfektasyon ve ozonlama yaptırmalısınız. Böylelikle hastalıklardan kurtulmuş olur, evinizde gönül rahatlığıyla vakit geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL