thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

0

Cart - £0.00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Selamiçeşme Halı Yıkama Taleplerine Hızlı Yanıt

Selamiçeşme Halı Yıkama Taleplerine Hızlı Yanıt

halı yıkama hizmetleri
1 Oca

Selamiçeşme Halı Yıkama Taleplerine Hızlı Yanıt

Selamiçeşme semtinde çok uzun zamandır halı yıkama hizmeti vermekte olan kurumumuz en modern çözümlerle yüz güldüren sonuçlara imza atmaktadır. Günümüzde çok farklı tarzlarda üretilmekte olan halıların tamamında istenen temizlik opsiyonları kurumumuzdaki teknik kadro tarafından sunulmaktadır. Selamiçeşme halı yıkama uygulamalarımızda istifade edebilmek için online randevu veya telefon numarası ile bizimle iletişime geçilmelidir. Bunun neticesinde mümkün olan en kısa zamanda halılarınız kendi nakliye araçlarımızla evinizden veya işyerinizden alınarak tesis bünyemizde yıkamaya tabii tutulacaktır.

En Modern Selamiçeşme Halı Yıkama Uygulamaları

Halılarınızın yıkanmasından önce teknik kadromuz halıları doku analizine almaktadır. İpek halılar, oymalı halılar ve el işçiliği üretilmiş olan narin halılar makinelerde yıkandığında problemler yaşanabilmektedir. Bu sebeple sıfır hata payı ile işlemler gerçekleştirmekte olan teknik ekibimiz halıları doku analizine tabi tuttuktan sonra aynı dokuya sahip olan halıları gruplandırıp yıkama işlemini başlamaktadır. Yıkama işlemine başlamadan önce kuvvetli sanayi tipi vakumlu makinelerle halının gözeneklerine işlemiş olan bütün tozlar çekilmektedir. Hemen ardından halının dokusu müsaitse konveyör bant sistemine alınarak öncelikli olarak ıslatılmakta daha sonra da şampuanlama aşamasına geçilmektedir. Bu aşamalardan sonra çeşitli oranlarda basıncı ayarlanabilen makineler ile birlikte halıların üst kısmındaki bütün kirler şampuanlı halı yıkama çözümleriyle arındırılmaktadır. Selamiçeşme halı yıkama opsiyonlarında son aşama halının kurutulmasıdır.

Selamiçeşme Halı Yıkama ve Kurutma Çözümleri

Yıkanmış olan halıların kurutulması aşamasına geçildiğinde kapalı dolaplarda kurutma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Halıların doğal bir şekilde kurulabilmesi için öncelikle olarak krom çelik ve paslanmaz askılara halılarınız asılıp su ve nemden arındırılmaktadır. Hemen ardından hiçbir şekilde hava almayan toz ve bakteri barındırmayan kapalı kurutma dolaplarında halılar % 100 oranında kurutularak tamamen nemden arındırılmaktadır zira bu aşama oldukça önemlidir. Eğer halılar istendiği gibi kurutulmazsa çok kısa bir süre içerisinde bakteri toplayacağından dolayı temizlik uygulamalarının hepsi boşa gidecektir. Son olarak da vakumlu bir şekilde paketlenerek halılarınız tekrar eve teslim edilmektedir. Selamiçeşme halı yıkama çözümlerinin tamamında kalite standartlarından taviz verilmeden oldukça ekonomik fiyat portföyü uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN TEKLİF AL